Valve rozda Steam Decki podczas The Game Awards. Jak wziąć udział w loterii?

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Valve rozda Steam Decki podczas The Game Awards. Jak wziąć udział w loterii?

Steam Deck, czyli komputer przenośny opracowany przez firmę Valve, zadebiutował w lutym bieżącego roku i szybko podbił serca miłośników gier na całym świecie. Jesteście zainteresowani tym sprzętem, lecz jak na razie nie mieliście okazji, by go zakupić? Spróbujcie swojego szczęścia podczas nadchodzącej gali The Game Awards. 

Podczas uroczystości, która rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 1:30 czasu polskiego, co minutę rozdawany będzie jeden Steam Deck w wersji 512GB (czyli tej najdroższej, kosztującej w naszym kraju 3099 zł). Zważywszy na to, że cała impreza prawdopodobnie potrwa 3 godziny, przewiduje się, że do rąk szczęśliwców trafi 180 egzemplarzy urządzenia Valve.

https://www.youtube.com/watch?v=AvokyBOYe8Y

Jak wziąć udział w loterii Steam Deck?

Co zrobić, żeby przystąpić do tej loterii Steam Deck? Przede wszystkim trzeba wejść na specjalną stronę na platformie firmy Valve, zalogować się na swoje konto i kliknąć przycisk „Zarejestruj się teraz”. Już to zagwarantuje Wam otrzymanie ekskluzywnej animowanej naklejki cyfrowej Steam Pal. Później wystarczy tylko oglądać na żywo wydarzenie The Game Awards 2022 za pośrednictwem Steama i trzymać kciuki, by los nam sprzyjał.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że istnieją pewne ograniczenia. Przede wszystkim, aby móc się zarejestrować, trzeba mieszkać na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii lub Unii Europejskiej. Ten warunek raczej większość z nas spełnia, lecz to jeszcze nie wszystko. Ponadto, by zweryfikować kraj zamieszkania sprawdzane będą Twoje zakupy na Steamie.

Niezbędny jest przynajmniej jeden zakup na Steamie dokonany w okresie między 14 listopada 2021 a 14 listopada 2022 roku oraz posiadanie konta w dobrym stanie i bez żadnych ograniczeń (czyli mówiąc prościej, bez banów).

Dowiedz się więcej o przenośnej konsoli Valve:
Steam Deck – co oferuje i w co można grać?

Noc nagród i zapowiedzi – Game Awards 2022

Z pewnością możliwość wygrania Steam Decka może stanowić dodatkową motywację do oglądania The Game Awards 2022, lecz wydarzenie to organizowane przez znanego branżowego dziennikarza Geoffa Keighleya samo w sobie zapowiada się bardzo interesująco. Prócz poznania tytułów najlepszych gier wybranych przez gremium złożone z członków największych pism i portali branżowych na świecie, zaoferuje ono mnóstwo trailerów oraz zapowiedzi nadchodzących tytułów. Na gali nie zabraknie prezentacji takich gier, jak remake Dead Space czy Final Fantasy XVI. Warto będzie zatem zarwać noc z przyszłego czwartku na piątek.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO