inZOI to nowa konkurencja dla The Sims , który rzuci wyzwanie gigantowi

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
inZOI to nowa konkurencja dla The Sims , który rzuci wyzwanie gigantowi

Seria The Sims przez długi czas nie miała realnej konkurencji. Ostatnio jednak pojawiło się kilka projektów, których twórcy zamierzają rzucić wyzwanie legendzie. Wśród nich znajduje się InZOI, będący na językach wszystkich, a to za sprawą imponującej szaty graficznej. Za nową grę odpowiada firma Krafton z Korei Południowej, którą możecie kojarzyć z PUBG: Battlegrounds, TERA lub Elyon. Symulator życia trafi do sprzedaży w 2024 roku.

inZOI to symulator życia z oszałamiającą grafiką

inZOI stawia na realistyczną szatę graficzną w azjatyckiej stylistyce. Pomysł na rozgrywkę do złudzenia przypomina serię The Sims. Tutaj również będziemy rozwijali swojego awatara, wysyłali go do pracy, czy nawiązywali relacje z innymi postaciami. Pod względem pomysłów na zabawę, nie będzie tutaj wielkiej rewolucji czy czegoś wyszukanego.

Z udostępnionego materiału wynika, że zajmiemy się głównie aktywnościami dnia codziennego, takimi jak spotkania ze znajomymi, imprezy, ale również obowiązki domowe czy nauka nowych umiejętności. Nie zabraknie również dbania o ciało, urządzania swoich czterech ścian, a także wypadków.

Przepisem na sukces inZOI ma być grafika. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5 i Krafton dokłada wszelkich starań, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Aż strach pomyśleć o wymaganiach sprzętowych projektu – trzeba trzymać kciuki za optymalizację. W tym roku wiele gier korzystających z Unreal Engine 5 nie mogło pochwalić się sprawnym działaniem. Oby w przypadku inZOI sprawa wyglądała inaczej.

InZOI zadebiutuje pod koniec 2024 roku na PC. Wersja na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S planowana jest na późniejszy termin.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO