HyperX Ngenuity – co wiemy o aplikacji, jakie możliwości daje oprogramowanie?

| autor: Justyna Dopierała | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
HyperX Ngenuity – co wiemy o aplikacji, jakie możliwości daje oprogramowanie?

Doposażenie stanowiska gamingowego to nie tylko akcesoria. Aby poszerzyć możliwości urządzeń peryferyjnych takich jak myszka, słuchawki czy klawiatura, bardzo ważne jest również oprogramowanie.  Wybierając sprzęt od HyperX zyskujesz aplikację do personalizowania akcesoriów – HyperX NGENUITY, dzięki której z łatwością dostosujesz ustawienia akcesoriów do własnych potrzeb. Czym dokładnie jest HyperX NGENUITY i jakie ma funkcje? Przeczytaj więcej o oprogramowaniu. 

Spis treści:

Co to jest HyperX NGENUITY?

HyperX NGENUITY to dedykowana dla większości urządzeń HyperX aplikacja, która ułatwia kontrolowanie i personalizowanie peryferyjnych urządzeń gamingowych. 

Jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających kilka urządzeń od HyperX. Za pośrednictwem jednego oprogramowania skupiasz obsługę myszy, klawiatury czy słuchawek, a więc krótko mówiąc  kontrolujesz wszystkie urządzenia w jednym miejscu.  

Co potrafi HyperX NGENUITY? 

Przy pomocy oprogramowania HyperX NGENUITY z łatwością spersonalizujesz urządzenia peryferyjne HyperX do gier tak, by jak najlepiej pasowały do Twojego stylu. Funkcje HyperX NGENUITY to m.in. definiowanie ustawień DPI, dostosowywanie dźwięku w słuchawkach, przypisywanie kolorów do klawiszy na klawiaturze, ustawienia podświetlenia czy sprawdzanie stanu baterii. Co ważne, gotowy zestaw możemy zapisać do pamięci urządzenia.

Hyperx Ngenuity to również:

  • Łatwa konfiguracja efektów
  • Wybieranie klawiszy dezaktywowanych przyciskiem trybu gry
  • Dostosowywanie myszy do własnych potrzeb
  • Przypisywanie kombinacji klawiszy jednemu klawiszowi
  • Konfigurowanie trybu klawiatury do gier
  • Zapisywanie profili w pamięci urządzenia

Hyperx Ngenuity dysponuje także biblioteką predefiniowanych ustawień. Dzięki temu szybko i z łatwością możesz zainstalować odpowiednią konfigurację, aby błyskawicznie wskoczyć w sam środek akcji.

Produkty HyperX w naszym sklepie

Urządzenia kompatybilne z HyperX NGENUITY

Hyperx NGENUITY jest kompatybilne z wieloma urządzeniami, m.in. z myszkami, klawiaturami czy słuchawkami HyperX:

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Nowymi technologiami zainteresowała się… długo po tym, jak stało się to modne. Wszystko, o czym można napisać staje się jej oczach atrakcyjne, a więc i branżę technologiczną oswoiła, a nawet się z nią polubiła. Prywatnie fanka aktywnego wypoczynku i kawy, której parzenie to prawdziwie uzależniający rytuał.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.9/5 - (9 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO