Hogwarts Legacy rzuca urok na Steam. To najbardziej wyczekiwana gra 2023

| autor: Filip Węgrzyn | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Hogwarts Legacy rzuca urok na Steam. To najbardziej wyczekiwana gra 2023

Gracze rzucili się na Hogwarts Legacy. Produkcja studia Avalanche znalazła się na szczycie najbardziej wyczekiwanych tytułów na Steam oraz jest jedną z najczęściej kupowanych gier w ofercie przedpremierowej. Jak się okazało, całkiem spore wymagania sprzętowe Hogwarts Legacy nie stanowią problemu.

Hogwarts Legacy rządzi na Steam

Tegoroczne premiery gier 2023 to konkretne i wyczekiwane tytuły. Do jednego z najgorętszych z nich należy Hogwarts Legacy – do premiery pozostaje jeszcze kilka tygodni, ale produkcja zdołała już teraz zrobić niemałe zamieszanie na platformie Steam. Tytuł studia Avalanche Software zajmuje pierwsze miejsce na listach życzeń użytkowników. To nie wszystko, ponieważ Hogwarts Legacy może pochwalić się również 4. miejscem w rankingu preorderów na Steamie.

Jak zdradził za pośrednictwem Twittera analityk Benji-Sales, gra robi zamieszenie nie tylko na Steam, ale również na konsolach. Jest tak przynajmniej pod względem liczby zamówień przedpremierowych Hogwarts Legacy na PlayStation 5 i Hogwarts Legacy na Xbox Series X/S. Benji-Sales przekazał też, że jeśli jakość gry okaże się wystarczająco dobra, a recenzje pozytywne, to spodziewa się sprzedaży na poziomie 5 lub 6 milionów egzemplarzy już w pierwszym tygodniu od debiutu. Jak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się po premierze Hogwarts Legacy.

Z okazji zbliżającej się premiery Hogwarts Legacy Komputronik przygotował ofertę specjalną z laptopami do gier w promocyjnych cenach:

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Z pisaniem związał się już za młodu, kiedy to tworzył najróżniejsze opowiadania o tematyce fantasy i postapo. W wolnym czasie głównie gra. Wśród jego ulubionych gatunków znajdują się RPG akcji, kooperacyjne sandboxy. Szczególną sympatią darzy dzieła z portfolio studia Bethesda oraz taktyczne, rywalizacyjne FPS-y.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO