Harry Potter: Quidditch Champions – kiedy premiera?

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Harry Potter: Quidditch Champions – kiedy premiera?

Jeśli byliście zawiedzeni tym, że w Hogwarts Legacy zabrakło mistrzostw kultowego Quidditcha, być może pocieszy Was informacja, że właśnie zapowiedziano grę, która skupi się w 100% na tym fantastycznym sporcie. Mowa o Harry Potter: Quidditch Champions – produkcji nastawionej na wieloosobowe zmagania graczy. Już teraz można zapisywać się do testów, które rozpoczną się w tym miesiącu.

Harry Potter: Quidditch Champions zapowiedziane

Nie ma niestety zbyt wielu informacji na temat gry Harry Potter: Quidditch Champions. Wiemy, że będzie to dynamiczna gra, skupiona na rozgrywkach sieciowych. Zamiast wcielać się w narzucone z góry postacie, stworzymy własną i zdecydujemy, na jakiej pozycji zagramy.

Nie znamy też daty premiery oraz wszystkich platform, na jakie trafić ma gra Harry Potter: Quidditch Champions – na ten moment potwierdzono jedynie wersję PC i konsolową.

Jednocześnie brakuje informacji o wymaganiach sprzętowych, ale te najpewniej pojawią się za kilka dni – przed rozpoczęciem testów.

Jak zapisać się do testów Harry Potter: Quidditch Champions?

Testy gry Harry Potter: Quidditch Champions mają odbyć się w dniach 21-22 kwietnia. Na ten moment dokładne widełki godzinowe nie są jeszcze znane.

  1. Do bety zapisać się może każdy na oficjalnej stronie gry.
  2. Tam będziecie musieli założyć konto WB Games (jeśli jeszcze go nie posiadacie).
  3. Następnie pozostaje Wam odpowiedzieć na pytania odnośnie do platform, na jakich chcecie grać i Waszych preferencji w grach wieloosobowych.
  4. Później już tylko musicie czekać na e-mail z zaproszeniem. Warto wziąć pod uwagę, że nie każdy otrzyma stosowną wiadomość.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO