GTA VI zwali graczy z nóg swoimi możliwościami

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
GTA VI zwali graczy z nóg swoimi możliwościami

Fani Grand Theft Auto od lat czekają na najnowszą odsłonę serii od studia Rockstar Games. Ponoć GTA VI jest tuż za rogiem i istnieje spora szansa, że zagramy w 2024 roku. Na ten moment są to jedynie plotki, chociaż ostatnio pojawia się coraz więcej pogłosek na temat samej gry – najwidoczniej coś jest więc na rzeczy. Teraz dowiadujemy się, że najnowsza odsłona będzie nie tyle ogromnym skokiem technologicznym względem ostatnich gier firmy, co prawdziwą rewolucją!

GTA VI będzie ładniejsze od Red Dead Redemption 2

Dla wielu osób Red Dead Redemption 2 jest wyznacznikiem jakości oraz prawdziwym pokazem możliwości technologicznych poprzedniej generacji konsol. Nawet na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S gra prezentuje się fenomenalnie i zwyczajnie zachwyca. Najnowszy artykuł w serwisie Rockstar Mag wskazuje jednak, że GTA VI zaoferuje coś znacznie lepszego. Silnik RAGE miał bowiem wskoczyć na wyższy poziom i dzięki temu zaoferuje doznania, jakich dotąd nie widziano.

Według tych doniesień skok jakości grafiki ma być większy niż to, co obserwowaliśmy pomiędzy GTA V a RDR2. GTA VI ma zostawić ostatnią grę Rockstar Games daleko w tyle, zapewniając nie tylko fenomenalną grafikę, ale również zaawansowaną technologię. Mowa o rewolucyjnej fizyce, a także dotąd niewidzianej, rozbudowanej sztucznej inteligencji. Fizyka wody będzie generowana w czasie rzeczywistym, nie zabraknie detali podczas zderzeń, dostaniemy dynamicznie oświetlenie, a także niezwykle realistyczną pogodę.

Należy jednak podchodzić do tych informacji z dystansem, ponieważ to jedynie plotki. Rockstar co prawda z każdą kolejną grą podnosi poziom grafiki, niemniej na ten moment nic nie zostało zaprezentowane. Mamy więc garść niepotwierdzonych doniesień, obok których trudno jednak przejść obojętnie. W końcu chyba wszyscy spodziewają się, że GTA VI zmiecie nas z nóg. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będziemy czuć się zawiedzeni.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO