GTA 6 jeszcze nie wyszło, a fani już dyskutują o GTA 7

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
GTA 6 jeszcze nie wyszło, a fani już dyskutują o GTA 7

Od lat wokół Grand Theft Auto VI krążą rozmaite teorie spiskowe, mimo że dopiero w 2022 roku Rockstar poinformowało o pracach nad tą odsłoną serii. Co więcej, wydaje się, że ostatnio plotek jakby przybywa, ale warto zaznaczyć, że oficjalnych informacji nadal nie ma. Nie wiadomo, o jakich wydarzeniań opowie GTA 6, kto będzie bohaterem tej odsłony, a także kiedy w ogóle gra wyjdzie. Nie przeszkadza to jednak graczom snuć marzeń na temat… kolejnej gry, czyli GTA 7!

GTA 6 jeszcze nie ma, ale gracze już myślą o GTA 7

Ponoć jeszcze w tym miesiącu Rockstar ma ogłosić coś ważnego w temacie GTA 6. Czy tak faktycznie będzie? Czas pokaże, ale raczej nikt nie będzie zaskoczony, jeśli kontynuacja serii pojawi się na rynku w 2024 roku. Takie wieści powinny wystarczyć fanom, ale oni postanowili pójść o krok dalej i już teraz snują domysły na temat GTA 7. A wszystko z powodu jednego wpisu na Reddicie.

Gracze snują domysły na temat GTA 7

Coś, co zaczynało jako żartobliwe przewidywania odnośnie do zamieszania wokół GTA 6, przerodziło się w źródło rozmaitych spekulacji. Społeczność zaczęła przewidywać, czym będzie GTA 7 oraz jakie zamieszanie zrobi w 2030 roku. Trzeba tutaj zaznaczyć, że to cały czas wyłącznie żarty – nikt nie traktuje tego na poważnie. Niemniej zabawnie obserwować dyskusję na temat kolejnej odsłony, kiedy wyczekiwana kontynuacja jeszcze się nie pojawiła.

Zwrócono przy tym uwagę na ciekawą rzecz, że jakie by GTA 6 nie było, z pewnością pojawią się narzekania na grę oraz pochwały w stronę GTA 5. To samo z pewnością będzie miało miejsce przy GTA 7, o ile w ogóle taka odsłona kiedykolwiek powstanie. Z Rockstarem bowiem nigdy nic nie wiadomo. Poczekajmy teraz spokojnie na Grand Theft Auto VI, które ma zadebiutować na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO