Moonlighter na telefon i inne nowe darmowe gry w Netflix

Autor
Patrycja Ulatowska
Filozof z wykształcenia, fanka nowych technologii i gier komputerowych. W wolnych chwilach uwielbia grać w Talisman, czytać fantastykę i biografie, piec ciasta i babeczki oraz jeździć na rowerze.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)
| autor: Patrycja Ulatowska |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Moonlighter na telefon i inne nowe darmowe gry w Netflix

Netflix cały czas poszerza swoją kolekcję gier mobilnych. Użytkownicy serwisu, w ramach swojej subskrypcji, mogą pobierać aplikacje na smartfony z systemami iOS oraz Android, za darmo. W tym miesiącu pojawiły się kolejne nowości, w tym Moonlighter. Jakie jeszcze gry Netflix dodał do swojej oferty?

Nowe darmowe gry mobilne w Netflix:

Moonlighter: sklepikarz głodny przygód

Wśród nowych gier nie zabrakło polskiego akcentu – pojawił się przede wszystkim Moonlighter wydany przez 11 bit studios, które odpowiada między innymi za This War of Mine. Produkcja zadebiutowała w 2018 roku i zyskała mnóstwo pozytywnych recenzji. Jest to roguelike’wy RPG akcji, osadzony w świecie fantasy. W tej stylizowanej na retro grze wcielamy się w rolę sklepikarza, który gdy zapada noc, zamienia się w bohatera eksplorującego lochy, zabijając przy tym potwory i odkrywając nowe tajemnice. Unikatowe przedmioty, które znajdziemy, można wystawiać później na sprzedaż.

Dragon Up: przygoda ze smokami

Dragon Up to kolejna gra na Netflix, w którą można już zagrać. Produkcja polega na zbieraniu rzadkich smoków, które następnie pomogą nam w ratowaniu królestwa. Jest to gra przygodowa z elementami strategii.

Townsmen: A Kingdom Rebuilt

W grze wcielamy się we władcę małej wioski, która powoli (dzięki odpowiedniej strategii!) zamienia się w średniowieczną metropolię. Przy rozwoju swojego miasta należy uważać zmienne warunki pogodowe, choroby i katastrofy naturalne, a jednocześnie też o… ściąganiu podatków od osadników.

Exploding Kittens – The Game: eksplodujące kotki na telefon

Kolejna gra Netflixa zasili katalog ostatniego dnia maja. Produkcja dla maksymalnie 5 osób powstała na podstawie gier karcianych “Eksplodujące kotki”. Gracze losują karty tak długo, aż jeden z nich wylosuje eksplodującego kota i wybuchnie. Użytkownicy Netflix będą mieć możliwość zagrania dwoma nowymi, ekskluzywnymi kartami – Radar oraz Na Odwrót, które zapewnią nowe możliwości.

Mogą Cię zainteresować:

Czytaj Więcej