Gra o tron i Car Mechanic Simulator 2018 – odbierz za darmo na Epic Game Store

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Gra o tron i Car Mechanic Simulator 2018 – odbierz za darmo na Epic Game Store

Akcja darmowego rozdawnictwa gier na platformie Epic Games Store trwa w najlepsze. W ubiegłym tygodniu użytkownicy mogli przygarnąć za darmo Supraland – przygodową grę akcji TPP z elementami logicznymi, która, jak wskazują sami twórcy, zainspirowana została takimi przebojami, jak The Legend of Zelda, Mario, Portal czy Metroid. Natomiast dzisiaj tj. 23 czerwca od godziny 17:00 oddane zostały w ręce graczy kolejne dwie pozycje. Są to A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition oraz Car Mechanic Simulator 2018.

Gra o tron na cyfrowej planszy

A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition jest opracowaną przez studio Dire Wolf Digital cyfrową adaptacją popularnej planszówki Gra o tron, wydanej pierwotnie w 2011 roku. Akcja tytułu rozgrywa się w uniwersum fantasy wykreowanym przez George’a R. R. Martina w jego powieściowym cyklu Pieśń lodu i ognia.

W ramach zabawy możemy objąć kontrolę nad jednym z kilku wielkich rodów Westeros (m.in. rodziny Lannisterów, Starków czy Martellów) i stanąć do walki w wojnie domowej, która wybuchła po śmierci króla Roberta Baratheona. Otrzymamy opcję gromadzenia i prowadzenia naszych armii, nawiązywania sojuszy oraz rzecz jasna spiskowania – czyli ogólnie tytuł pozwoli nam na robienie rzeczy, z których dzieła Martina są znane.

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition zostało całkiem ciepło przyjęte przez graczy. Na platformie Steam 74% z 1254 opinii na temat tego tytułu jest pozytywnych. Niestety gra nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Czas ponaprawiać samochody

Z kolei Car Mechanic Simulator 2018 to stworzona przez studio Red Dot Games trzecia odsłona polskiego cyklu symulatorów, pozwalających na wcielenie się w mechanika prowadzącego warsztat samochodowy. Do naszych zadań należy tu m.in. przeprowadzanie diagnostyki pojazdów, wymienianie części, korzystanie z rozmaitych narzędzi, a nawet testowanie aut na torze wyścigowym. Im lepiej będzie nam szło, tym bardziej znany i bogatszy stanie się nasz przybytek i będziemy mogli podejmować się lepiej płatnych prac.

Podobnie jak A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition, również Car Mechanic Simulator 2018 może się pochwalić pozytywnymi opiniami graczy na platformie Steam. 90% z 39 181 recenzji na temat tego tytułu jest pozytywnych. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Iratus: Lord of the Dead i Geneforge 1 – Mutagen w przyszłym tygodniu

Zarówno A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition, jak i Car Mechanic Simulator 2018 będzie można odebrać za darmo w Epic Games Store do 30 czerwca. Natomiast w przyszłym tygodniu na tej platformie udostępnione zostaną:

  • przygodówka Geneforge 1 – Mutagen
  • taktyczna gra RPG Iratus: Lord of the Dead.
Popularne w tej tematyce:
Epic Games Store wprowadza crossplay
Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO