Ile czasu zajmuje przejście God of War: Ragnarok?

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Ile czasu zajmuje przejście God of War: Ragnarok?

W God of War Ragnarok czas gry zależy od tego, jak gramy. Kontynuacja jednego z największych hitów Sony po raz kolejny pozwala wcielić się w Kratosa i wraz z jego synem – Atreusem – przeżyć niesamowitą przygodę w realiach nordyckiej mitologii. W trakcie gry poza główną osią fabularną możemy oddawać się wielu dodatkowym aktywnościom, które znacznie wydłużają czas potrzebny na ukończenie zabawy.

Spis treści:

Czas gry God of War: Ragnarok

To, ile godzin spędzimy w piątej odsłonie GoW-a, zależy od tego, czy chcemy poświęcić się wyłącznie głównemu wątkowi, czy też zamierzamy wymaksować tę produkcję w całości. Jednak i w jednym, i w drugim przypadku w God of War Ragnarok długość gry nie powinna przekroczyć 70 godzin.

Ile godzin potrzeba, by ukończyć główną fabułę?

Poznanie fabuły w God of War: Ragnarok zajmuje graczom od 25 do 30 godzin. W tym czasie jesteśmy w stanie ukończyć cały główny wątek fabularny. Oczywiście pod warunkiem, że nie poświęcimy się za bardzo pobocznym aktywnościom i wybierzemy jeden z łatwiejszych poziomów trudności. Czas gry może różnić się nieco od średniego w zależności od tego, jak dobrze będzie nam szło z obowiązkowymi zagadkami środowiskowymi oraz bossami.

God of War Ragnarok – ile godzin trwa rozgrywka? To zależy.
God of War Ragnarok – ile godzin trwa rozgrywka? To zależy.

Dodatkowe zadania poboczne i ich wpływ na całkowity czas gry

W God of War Ragnarok długość gry wzrasta za sprawą aktywności pobocznych. Wśród nich znajdziemy m.in. walkę z opcjonalnymi bossami oraz wykonywanie zadań dla postaci niezależnych. Aktywności te mogą wydłużyć czas gry nawet do 40 godzin.

Ile zajmie wymaksowanie gry na sto procent?

Przejście God of War: Ragnarok na sto procent będzie wymagało nie lada samozaparcia i poświęcenia. Chociaż do zaliczenia gry w całości nie potrzeba aż tak wielu godzin (w porównaniu z innymi tytułami), to jednak niektóre sekrety czy silni przeciwnicy mogą przysporzyć nam nieco trudności.

W God of War Ragnarok czas gry niezbędny do zaliczenia tej produkcji w stu procentach wynosi około 55–60 godzin.

Tyle wystarczy, aby skorzystać dosłownie ze wszystkiego, co pozycja ta ma do zaoferowania.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO