Genshin Impact patch 3.3 – co przynosi nowa aktualizacja?

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert |Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Genshin Impact patch 3.3 – co przynosi nowa aktualizacja?

Genshin Impact, które przez wielu graczy zostało ochrzczone „chińskim, darmowym klonem The Legend of Zelda: Breath of the Wild”, jest już na rynku od przeszło 2 lat i nieprzerwanie cieszy się sporą popularnością. Wpływ na to ma chociażby fakt, że ekipa ze studia miHoYo nie próżnuje i cały czas wydaje do swojego dzieła kolejne aktualizacje, których zadaniem jest m.in. uzupełnianie tytułu o nową zawartość. Czego możemy się spodziewać po najnowszym patch 3.3 (via Eurogamer)?

Kolejny patch Genshin Impact, oznaczony numerem 3.3, zadebiutuje 7 grudnia 2022.

Genshin Impact patch 3.3 – nowości:

Nowe postacie w rotacjach

Fabularnie zawartość z nadchodzącej łatki będzie rozgrywała się po tej dodanej przez aktualizację 3.2. Bohater (bądź Bohaterka) w towarzystwie Scaramouche’a udają się do Irminsul w poszukiwaniu pewnych informacji. Niewykluczone, że zahaczą również o Tatarasunę.

Wraz z nowym patchem do Genshin Impact trafią dwie kolejne postacie. Pierwszą jest Wanderer, pięciogwiazdkowy podróżnik posługujący się bronią Catalyst związany z żywiołem Anemo, a drugą Faruzan, czterogwiazdkowa profesor z Sumeru Akademiya korzystająca z łuku, również związana z żywiołem Anemo. Ponadto od 7 grudnia dostępny będzie jeszcze jeden, powracający bohater – pięciogwiazdkowy Arataki Itto.

Źródło: Eurogamer

Wszyscy ci trzej bohaterowie pozostaną obecni w rotacji najprawdopodobniej do 28 grudnia. Później w puli znajdą się dwie inne postacie. Chodzi o powracających pięciogwiazdkowych Raiden Shoguna oraz Kamisatę Ayato. Ta faza, w ramach której będą oni dostępni, najpewniej potrwa do 17 stycznia.

Źródło: Eurogamer

Nowe przedmioty

Ponadto nowy patch zaoferuje nowe dwie bronie oraz dwa zestawy. Jeśli chodzi o te pierwsze, to mamy na myśli pięciogwiazdkowy katalizator Tulaytullah’s Remembrance oraz czterogwiazdkowy miecz Toukabou Shigure. Natomiast w kwestii tych drugich, to możemy spodziewać się Desert Pavilion Chronicle oraz Flower of Paradise Lost. Oba te zestawy będą mogły składać się z dwóch lub czterech części i zagwarantują różnorakie bonusy, głównie do zadawanych obrażeń (via Big Bad Dice).

Wydarzenia i inne atrakcje

Patch 3.3 do Genshin Impact będzie zawierał również małe co nieco dla miłośników karcianek. Wprowadzi on bowiem do tytułu nową, stałą minigrę – Genius Invokation TCG. Połączy ona elementy znane z podstawowego tytułu z gameplayem nawiązującym do największych karcianych hitów na rynku. Będzie zatem co robić między kolejnymi przygodami.

Ponadto w okresie między debiutem aktualizacji 3.3 a premierą patcha 3.4 miłośnicy Genshin Impact mogą spodziewać się aż czterech wydarzeń specjalnych:

  • Akitsu Kimodameshi – wydarzenie pozwalające brać udział w „testach odwagi”, w których sprawdzić będziemy mogli naszą zręczność oraz umiejętność logicznego myślenia;
  • Across the Wilderness – wydarzenie, w ramach którego trzeba będzie zebrać jak najwięcej balonów rozsianych po Teyvat w jak najkrótszym czasie;
  • Windtrace – powracający tryb, w ramach którego gracze podzielą się na Łowców i Rebeliantów. Zadaniem pierwszych będzie wytropienie tych drugich;
  • Misty Dungeon: Realm of Sand – wydarzenie, w ramach którego będzie można wziąć udział w aż siedmiu próbach pełnych wyzwań.

Ukończenie każdego wydarzenia będzie rzecz jasna skutkowało cennymi nagrodami. Warto się zatem nimi zainteresować w momencie ich pojawienia się.

Nadchodzący patch do Genshin Impact zapowiada się zatem całkiem interesująco i z pewnością zapewni kolejne godziny zabawy dla fanów tego tytułu. Dlatego też z niecierpliwością czekamy na to, co takiego zaoferuje nam kolejna aktualizacja, oznaczona numerem 3.4.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Autor
Miłosz "AlexB" Szubert
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO