Nvidia zachęca graczy do subskrypcji GeForce Now pokaźnym rabatem

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Nvidia zachęca graczy do subskrypcji GeForce Now pokaźnym rabatem

Platformy i subskrypcje oferujące granie w chmurze radzą sobie na rynku ze zmiennym szczęściem. Jedną z tego typu usług, które wciąż się na nim utrzymują, jest GeForce Now od Nvidii, umożliwiające zabawę w ponad 1500 gier (o ile ma się je zakupione) w jakości gwarantowanej przez wysokiej klasy komputery. A przynajmniej na płatnych poziomach owej subskrypcji. Ostatnio ekipa „zielonych” uruchomiła promocję, pozwalającą na tańsze sprawdzenie jednego z nich.

Pół roku GeForce Now Priority z rabatem -40%

Jak ogłoszono na oficjalnym blogu firmy Nvidia:

Do 21 maja z 40% rabatu na półroczny abonament GeForce Now Priority.

Za 149,40 zł otrzymają oni na 6 miesięcy priorytetowy dostęp do serwerów premium, co zagwarantuje chociażby wyższą jakość połączenia, a także możliwość zabawy w 60 fps-ach w rozdzielczości 1080p i z pełnym wsparciem dla ray tracingu. Wszystko to w maksymalnie sześciogodzinnych sesjach (przy czym ich dzienna liczba jest nieograniczona).

Inne poziomy subskrypcji GeForce Now

Zanim jednak wydacie pieniądze, to być może warto, byście sprawdzili, na jakiej zasadzie działa GeForce Now. Istnieje bowiem poziom tego abonamentu, który jest całkowicie darmowy. Wiąże się on jednak z poważnymi ograniczeniami, mianowicie gry uruchamiane są jedynie na komputerach zwykłej klasy, na standardowych serwerach i w ramach jednogodzinnych sesji.

Natomiast jeśli po zakończeniu półrocznego dostępu do poziomu Priority ktoś uzna, że to za mało, to Nvidia oferuje jeszcze poziom Ultimate swojej subskrypcji. Za 99 złotych miesięcznie można otrzymać możliwość zabawy w 4K przez sieć na komputerze wyposażonym w GeForce’a RTX 3080 w najwyższym gwarantowanym przez usługę połączeniu internetowym w ramach ośmiogodzinnych sesji.

Nowe gry ze wsparciem GeForce Now

F1 2021 jest jedną z nowości w bibliotece GeForce Now

To jeszcze nie wszystko. Przy okazji startu promocji firma Nvidia podała również tytuły nowych gier ze wsparciem dla usługi GeForce Now. Oto one:

  • Survival: Fountain of Youth (nowość na Steam, od 19 kwietnia)
  • Dead Island 2 (nowość w Epic Games Store, od 21 kwietnia)
  • F1 2021 (Steam)
  • The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (Steam)
  • The Dark Pictures Anthology: Little Hope (Steam)
  • The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (Steam)
  • The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me (Steam)

Nam pozostaje jedynie trzymać kciuki, by z czasem jakość tej usługi jeszcze bardziej wzrosła i stała się naprawdę kuszącą opcją dla osób chcących bawić się w jak najlepszej jakości, lecz nieposiadających odpowiedniej klasy komputerów. Kto wie? Być może trwająca obecnie promocja w tym pomoże.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO