Nvidia podnosi ceny GeForce NOW. Ile trzeba teraz zapłacić za usługę?

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Nvidia podnosi ceny GeForce NOW. Ile trzeba teraz zapłacić za usługę?

Ostatnie miesiące przyniosły zmiany, jeśli chodzi o usługi abonamentowe w branży gamingu. Dotknęły one PlayStation Plus oraz Xbox Game Passa i, jak się okazuje, nie ominęły także Nvidia GeForce NOW. Ceny subskrypcji przygotowanej przez firmę Nvidia oferty pozwalającej na zabawę w chmurze w przeszło 1500 obsługiwanych tytułach (o ile posiadamy do nich dostęp, np. na Steamie) pójdą w górę. Według tłumaczeń jest to spowodowane rosnącymi kosztami prowadzenia usługi, czyli utrzymaniem serwerów itp.

Podwyżki od 1 listopada

Podwyżki wejdą w życie 1 listopada bieżącego roku. Wraz z nadejściem tej daty w Kanadzie oraz w Europie (w tym również w Polsce) za abonament GeForce NOW zapłacimy:

  • GeForce NOW Priority (1 miesiąc) – 54 złote (wcześniej 49 złotych),
  • GeForce NOW Priority (6 miesięcy) – 269 złotych (wcześniej 249 złotych),
  • GeForce NOW Ultimate (1 miesiąc) – 109 złotych (wcześniej 99 złotych),
  • GeForce NOW Ultimate (6 miesięcy) – 539 złotych (wcześniej 490 złotych).

Z pewnością rzeczone podwyżki cen sprawią, że niektórzy abonenci GeForce Now podejmą decyzję o odpuszczeniu sobie tej usługi. Jednak czy na dłuższą metę ten ruch okaże się opłacalny? To już pokaże przyszłość.

Wciąż obowiązują stare ceny

Warto jednak zaznaczyć, że jeszcze przez nieco ponad dwa tygodnie będą obowiązywały stare ceny.

Jeśli zatem byliście zainteresowani rozpoczęciem swojej przygody z tą usługą lub planowaliście jej przedłużenie, to macie jeszcze trochę czasu, by zdążyć przed podwyżkami.

Warto pamiętać, że GeForce NOW stale się rozwija. W ostatnich dniach trafiły do niej takie tytuły, jak Forza Motorsport czy Lords of the Fallen, a w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się kolejnych tytułów, które zostaną dodane do pokaźnej biblioteki abonamentu firmy Nvidia.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO