Gdzie sprzedać skiny CS:GO? Nie uwierzysz, ile możesz zarobić!

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Gdzie sprzedać skiny CS:GO? Nie uwierzysz, ile możesz zarobić!

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że Counter-Strike: Global Offensive swoją popularność zawdzięcza m.in. przemyślanemu systemowi skórek – gracze mają możliwość trafienia na nie w specjalnych skrzynkach, a następnie mogą używać ich podczas gry lub sprzedać komuś innemu. To właśnie ta druga opcja kusi wielu, bowiem na sprzedaży skinów można naprawdę sporo zarobić. Poniższy artykuł zapozna Was ze specyfiką skórek, dowiecie się także, gdzie sprzedać skiny CS:GO, aby wyjść na tym jak najlepiej.

Przejdź do:

Czym są skiny w CS:GO i czy jest to dobra inwestycja?

Skiny w CS:GO to nic innego jak przedmioty kosmetyczne dla broni w grze. Zdobywa się je dzięki specjalnym skrzynkom wymagającym kluczy do otwarcia. Nowe skiny pojawiają się regularnie, a w każdej skrzynce mamy możliwość uzyskania przedmiotu z określonej puli – skórki mają ustaloną rzadkość i oczywiście najbardziej wartościowe są te, które statystycznie trafiają się najrzadziej. Wśród najbardziej pożądanych skinów znajdują się przede wszystkim noże, kosztujące nawet kilka tysięcy dolarów.

Dla wielu graczy zakup skinów w CS:GO stał się swego rodzaju inwestycją, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że (jak to z inwestycjami bywa) występuje tu pewien element ryzyka. Niektóre skiny z biegiem lat faktycznie zyskują na wartości, ale nigdy nie możemy być tego stuprocentowo pewni, dlatego warto się poważnie zastanowić, zanim wydamy pieniądze na jeden z nich.

Obecnie najdroższa sprzedana skórka to fabrycznie nowa Dragon Lore do broni AWP. Kolekcjoner zakupił ją za ponad milion złotych (265 tysięcy dolarów).

Inwestować możemy nie tylko w skórki do broni, lecz także w skrzynki i kapsułki z naklejkami. Te dwie ostatnie są szczególnie ciekawe, bowiem na premierę ich ceny nie bywają zazwyczaj wygórowane, co pozwala zakupić je w ilościach hurtowych, a następnie sprzedać za pewien czas ze sporym zyskiem.

Zamknięte skrzynki i kapsuły z naklejkami to również cenne przedmioty w CS:GO.

Sprzedawanie skórek przez market Steama

Warto także wiedzieć, że sprzedaż skórek poprzez market Steama nie jest do końca opłacalna. Środki, które otrzymujemy w ten sposób, zasilają nasz portfel na owej platformie i nie możemy ich w żaden sposób przesłać w inne miejsce (tzn. możemy je wydać tylko na Steamie). Istnieją jednak:

  • Serwisy skupujące skórki za realne pieniądze, które trafią na wskazane przez nas konto bankowe.
  • Miejsca, gdzie można sprzedać skiny z CS:GO w zamian za PSC (czyli Paysafecard).

Gdzie sprzedać skiny CS:GO? 3 najlepsze serwisy

Poniżej prezentujemy trzy najlepsze serwisy, z których możecie skorzystać, gdy zechcecie spieniężyć swoje skiny z Counter-Strike’a: Global Offensive. Pamiętajcie, aby zawsze korzystać z bezpiecznych i sprawdzonych platform. Jeśli krąży Wam po głowie pytanie: „Gdzie sprzedać skiny CS:GO?” – tu znajdziecie odpowiedzi.

SkinCashier

Jeśli zastanawiacie się, gdzie sprzedać skiny CS:GO, SkinCashier będzie dobrym i bezpiecznym wyborem. Witryna ta chwali się dbaniem o każdą transakcję i przetwarzaniem płatności w ciągu kilku minut, dlatego jeśli zależy Wam na szybkiej sprzedaży, warto zainteresować się tą platformą.

Skinwallet

Skinwallet to miejsce, gdzie można sprzedać skiny z CS:GO i liczyć na szybką transakcję. Platforma ta słynie również ze sprawnej obsługi klienta, dzięki czemu nie musicie się martwić, gdy natraficie na jakiś problem ze sprzedażą.

DMarket

Dmarket jest popularną platformą na rynku handlu wirtualnymi przedmiotami pochodzącymi z różnych tytułów. Serwis ten został sprawdzony wielokrotnie przez miliony graczy z całego świata, więc to idealne miejsce dla tych, którzy zastanawiają się, gdzie sprzedać skiny CSGO zgromadzone np. od 2018 roku.

Przedstawiliśmy już wszystkie istotne opcje pozwalające na spieniężenie skórek zdobytych w produkcji Valve. Mamy nadzieję, że znaleźliście wśród nich tę odpowiednią dla siebie i czujecie się zadowoleni z odpowiedzi na pytanie, gdzie sprzedać tanie, jak i drogie skiny z CS:GO – a wymienienie ich za kasę czy PSC to opłacalna transakcja, jeśli sami nie zamierzacie z nich korzystać.

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.3/5 - (10 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO