Gamingowa podkładka pod mysz do 150 zł – czy warto inwestować?

| autor: Joanna Skornowicz |Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Gamingowa podkładka pod mysz do 150 zł – czy warto inwestować?
  • Wydając ponad stówkę na podkładkę, możemy liczyć na świetną jakość materiału, która doskonale będzie współpracować z myszkami gamingowymi podczas intensywnych rozgrywek. Wytrzymałość, wodoodporność, obszycia brzegów, podświetlenie, dodatkowe USB — przyjemnych dodatków jest sporo.
  • W tym rankingu zestawiliśmy podkładki dla graczy, dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, jaka podkładka pod mysz do 150 zł będzie najlepsza.

Czy warto inwestować w podkładkę pod mysz?

Po pierwsze tanie podkładki często zużywają się bardzo szybko, więc kończy się to koniecznością wymiany na nową. Mniej więcej po pół intensywnego użytkowania widać już starcie, łuszczenie się lub postrzępione brzegi — jeśli taka powtarzalna inwestycja irytuje Cię, to warto kupić droższą, porządną podkładkę.

Po drugie: jakość materiału wpływa na precyzję manewrowania myszką. Szczególnie gdy gramy na niskim ustawieniu rozdzielczości. Ważne, aby powierzchnia podkładki wykonana była z tkaniny zapewniającej odpowiednie tarcie. W efekcie przy każdym rozpoczęciu, zakończeniu czy wykonaniu nagłego gwałtownego ruchu myszką możemy wyczuć odpowiedni opór.

Najlepsze podkładki pod myszkę dla gracza

Całkiem niezłe podkładki pod myszki zestawiliśmy w rankingu: Jaka podkładka pod mysz do 100 zł dla gracza? W tym rankingu wskakujemy na nieco wyższy przedział cenowy: Po ostrych testach i opiniach uzytkowników, jako najlepsze uznajemy:

  • Corsair Gaming MM800 RGB Polaris: podkładka do 150 zł z USB
  • Corsair Gaming MM350: duża podkładka pod mysz do 150 zł
  • Logitech G640: podkładka do grania na niskich rozdzielczościach
  • Corsair Gaming MM200: gamingowa podkładka pod mysz i klawiaturę
  • Corsair Gaming MM350: podkładka pod klawiaturę i mysz

Każda powyższa podkładka współgra z myszkami laserowymi oraz optycznymi.

Najpopularniejsze podkładki gamingowe w Komputronik.pl

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Autor
Joanna Skornowicz
Ciekawa nowości i lubiąca wyzwania. W wolnych od cyfrowych produkcji chwilach jest wojowniczą księżniczką w koszykarskim świecie lub wskakuje na deskę.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO