Targi gamescom 2023: sprawdź gdzie oglądać transmisje na żywo

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Targi gamescom 2023: sprawdź gdzie oglądać transmisje na żywo

Choć targi E3 odeszły do lamusa, nie oznacza to, że duże branżowe imprezy organizowane w formie fizycznej to już definitywna przeszłość. Wciąż mamy chociażby niemiecki Gamescom. Jego tegoroczna edycja zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chcecie zobaczyć Gamescom 2023 online, to poniżej znajduje się rozpiska najważniejszych wydarzeń oraz linki do transmisji.

Gamescom 2023 – kiedy i gdzie można oglądać live?

Targi Gamescom, podobnie jak w poprzednich latach, odbędą się w Kolonii. Wszystko rozpocznie się 23 sierpnia, a zakończy cztery dni później, czyli 27 sierpnia. Najwięcej atrakcji będzie rzecz jasna czekało na osoby, które zdecydują się odwiedzić miasto na zachodzie Niemiec osobiście. Część wydarzeń będzie można jednak obejrzeć na żywo za pośrednictwem takich serwisów, jak YouTube.


Oto rozpiska najważniejszych wydarzeń Gamescom 2023, które możesz oglądać online:


Opening Night Live 2023 – gdzie oglądać?

Tradycyjnie już targi Gamescom otworzy Opening Night Live – ceremonia organizowana przez dziennikarza Geoffa Keighleya, znanego przede wszystkim jako twórca prestiżowych nagród The Game Awards, zwanych growymi Oscarami. Czego możemy się po niej spodziewać?

  • Przede wszystkim prezentacji zapowiedzianych już produkcji, na czele z takimi pozycjami, jak Cyberpunk 2077: Widmo Wolności czy Alan Wake II (vide GameSpot).
  • Rozdane zostaną także statuetki dla najciekawszych pozycji obecnych na targach. Wśród nominowanych bryluje Armored Core VI: Fires Of Rubicon od studia FromSoftware, lecz nie zabrakło też Mortal Kombat 1 czy PayDay 3. Pełną listę znajdziecie w tym miejscu.

Transmisję z Opening Night Live 2023 znajdziecie tutaj:

Into the Infinite: A Level Infinite Showcase – gdzie oglądać?

Na Gamescom 2023 nie zabraknie również firmy Tencent, czyli zdobywającego coraz większe wpływy w branży chińskiego molocha. Na zorganizowanej przez niego prezentacji będą królowały przede wszystkim produkcje mobilne, na czele z Assassin’s Creed: Jade, czyli rozgrywającym się w starożytnych Chinach spin-offie kultowego cyklu od firmy Ubisoft. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, możecie już nastawiać się na środę.

Transmisję z Into the Infinite: A Level Infinite Showcase znajdziecie tutaj:

Future Games Show 2023 – gdzie oglądać?

Organizowana przez serwis GamesRadar+ konferencja, którą poprowadzą znani aktorzy głosowi: Troy Baker (The Last of Us, Uncharted, Death Stranding) oraz Erika Ishii (Fallout 76, Shenmue III, Cyberpunk 2077). Obecność na rzeczonym wydarzeniu ogłosiły takie firmy, jak Raw Fury, Thunderful Games czy Frontier Developments. Nie powinno zabraknąć zarówno świeżych zapowiedzi, jak i prezentacji już ogłoszonych tytułów.

Transmisję z Future Games Show 2023 znajdziecie tutaj:

Ten tydzień zapowiada się zatem intensywnie dla wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki. Pozostaje zatem czekać na kolejne, miejmy nadzieję ciekawe materiały.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO