Festiwal Łamigłówek Steam rozpoczęty

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Festiwal Łamigłówek Steam rozpoczęty

Nieco ponad dwa miesiące temu miłośnicy opowieści detektywistycznych mieli okazję wziąć udział w Festiwalu Tajemnic i złapać kilka ciekawych promocji na Steamie. Z pewnością jest jednak wielu graczy, którzy choć lubią różnego typu zagadki, to niekoniecznie te związane ze zbrodniami. To właśnie im powinno przypaść do gustu nowe wydarzenie na platformie firmy Valve – Festiwal Łamigłówek.

Najlepsze gry na Festiwalu Łamigłówek Steam

W ramach Festiwalu Łamigłówek gracze mogą się zainteresować szeregiem gier logicznych – zarówno niewielkich, jak i dużych i uznanych przez krytyków. Niektóre z nich, jak Papers, Please, zostały jedynie wyróżnione na stronie festiwalowej. Inne doczekały się atrakcyjnych rabatów, sięgających 90%. Oto niektóre z ofert:

Warto zaznaczyć, że część z przecenionych produkcji posiada wersję demo. Przed zdecydowaniem się na zakup warto więc sprawdzić, czy są one warte Waszych pieniędzy.

Festiwal Łamigłówek na platformie Steam potrwa do 1 maja do godziny 19:00 czasu polskiego.

Jeśli jesteście ciekawi, co czeka nas w kolejnych miesiącach, jeśli chodzi o platformę firmy Valve, to zachęcamy do zapoznania się z poniższą rozpiską wydarzeń.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO