Epic Games Store – darmowe gry do odebrania

| autor: Ekipa Komputronik | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Epic Games Store – darmowe gry do odebrania

Od początku swojego istnienia, na platformie Epic Games Store trwa akcja darmowego rozdawnictwa gier. Co tydzień bezpłatnie udostępniane są różnego typu produkcje – czasem są to duże, wysokobudżetowe gry, a innym razem małe pozycje od niezależnych deweloperów. Darmowe gry na Epic Games Store to już norma od ponad 5 lat. Aktualnie w ofercie dostępne są dwie pozycje. Wiemy także, jaka darmowa gra pojawi się już w najbliższy czwartek. 

Spis treści:

Darmowe gry na Epic Games Store

Aktualnie w Epic Games Store dostępne są dwie darmowe gry: Call of the Wild: The Angler oraz
Invincible Presents: Atom Eve.

Obie gry bezpłatnie można odbierać do 28 marca do godziny 16:00 czasu polskiego. Tutaj znajdziesz: Call of the Wild: The Angler oraz Invincible Presents: Atom Eve.

Call of the Wild: The Angler przenosi graczy do symulacji wędkarstwa, rozgrywającego się w przestronnych krajobrazach otwartego świata. Ta relaksująca przygoda oferuje możliwość odpoczynku w wybranych przez siebie zakątkach natury lub wspólnego odkrywania jej uroków w towarzystwie przyjaciół, kładąc na szali umiejętności wędkarskie w dążeniu do tytułu mistrza. Gra zaprasza do zanurzenia się w sercu natury, oferując nieskończoną wolność eksploracji w świecie wzorowanym na autentycznych miejscach. Gracze mogą przemierzać różnorodne tereny, wybierając się w podróż łodzią, jadąc samochodem terenowym lub podążając pieszo, by odkryć sekretne stawy, malownicze jeziora i inne fascynujące lokalizacje. Każda podróż obiecuje nowe doświadczenia i zachęca do dalszego odkrywania.

Invincible Presents: Atom Eve stanowi premierowy tytuł od Skybound Games, rozszerzający uniwersum stworzone przez architektów serii Invincible oraz The Walking Dead. Mamy tutaj możliwość zgłębienia unikatowej opowieści wizualnej, za której koncepcję odpowiadają Rossi Gifford i Jill Murray, laureatka licznych nagród literackich. W grze odkryjesz codzienność Atom Eve, wcielając się w rolę tej kultowej superbohaterki z serii Invincible. Historia, oparta na pracach Roberta Kirkmana, Cory’ego Walkera i Ryana Ottleya, pozwala graczom na bliskie poznanie Eve, która próbuje znaleźć równowagę między życiem osobistym a odpowiedzialnością płynącą z jej zdumiewających umiejętności.

Kolejne darmowe gry na Epic Games Store

W tym tygodniu użytkownicy platformy Epic Games Store mogą liczyć na kolejną bezpłatną grę. Udostępniona zostanie ona w czwartek 28 marca:

  • Islets – platformowa gry akcji. Islets to metroidvania, która zaskakuje pozytywnym przesłaniem o budowaniu relacji z otaczającymi nas ludźmi. Poprzez połączenie rozproszonych wysp i nawiązywanie przyjaźni z fascynującymi postaciami, otwiera się przed Iko coraz większa część świata i jego tajemnic. Dokładne eksplorowanie każdej lokacji pozwoli odkryć liczne ukryte ulepszenia oraz zmierzyć się z nieoczekiwanymi wyzwaniami.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Grupa technologicznych zapaleńców, którzy o świecie gamingu wiedzą wszystko. Doradzimy, poradzimy i opiszemy wszystko, co chciałbyś wiedzieć o świecie gier.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 - (45 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO