Epic Games – darmowe gry dostępne do 17:00. Czas zerknąć na kończące się wyprzedaże

| autor: Ekipa Komputronik |Przeczytasz w 4 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Epic Games – darmowe gry dostępne do 17:00. Czas zerknąć na kończące się wyprzedaże

Blisko cztery lata temu firma Epic Games wystartowała na swojej platformie cyfrowej dystrybucji z akcją cotygodniowego rozdawnictwa bezpłatnych egzemplarzy różnego typu gier. Trwa ona nieprzerwanie do dzisiaj, co z pewnością jest osiągnięciem godnym podziwu. Jeśli należycie do osób skrupulatnie kolekcjonujących owe „darmówki”, to zapewne wiecie, że w okresie świąt Bożego Narodzenia inicjatywa ta się intensyfikuje i zamiast siedmiodniowej rotacji tytułów jest 24-godzinna. Nie inaczej było w tym roku – otrzymaliśmy sporo ciekawych tytułów, a wiele z nich możemy obecnie kupić w promocyjnych cenach.

Niestety dziś (05.01.23) o godzinie 17:00 kończy się akcja świątecznego rozdawnictwa na Epic Games Store. Czas zatem odebrać ostatnie dwie gry za darmo oraz skorzystać z wyprzedaży.

Darmowe gry Epic Games Store – styczeń 2023

Aktualnie darmowe gry w Epic Games Store:

Kolejne darmowe gry w Epic Games Store już wkrótce:

  • 05 stycznia (od 17:00) – 12 stycznia: Kerbal Space Program
  • 05 stycznia (od 17:00) – 12 stycznia: Shadow Tactics – Aiko’s Choice

Niedostępne już darmowe gry, które trafiły do wyprzedaży:

Dishonored – Definitive Edition za darmo w Epic Games Store

Ostatnie darmowe gry, które możemy przypisać do swojego konta Epic Games w ramach świątecznej akcji codziennego rozdawnictwa to Dishonored – Definitive Edition oraz Eximius: Seize the Frontline. Dishonored to pierwszoosobowa gra akcji, w której wcielamy się w asasyna posiadającego nadprzyrodzone zdolności. Kierując się żądzą zemsty bohatera, eliminować będziemy kolejnych wrogów. Warto dodać, że udostępniona wersja gry zawiera wszystkie dodatki: Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches oraz Void Walker’s Arsenal.

Eximius: Seize the Frontline za darmo w Epic Games Store

Druga darmowa gra w Epic Games Store, która dostępna będzie dziś do godziny 17:00 to Eximius. Ta mieszanka gatunku FPS oraz RTS jest dobrą propozycją dla fanów walki zespołowej. Mamy tutaj system walk zespołów pięcioosobowych (w każdej drużynie znajduje się jeden dowódca oraz czterech oficerów).

Severed Steel (aktualnie na przecenie w Epic Games)

Trzynastą darmową grą w Epic Games Store było Severed Steel. Aktualnie możecie ją kupić za połowę standardowej ceny.

Metro: Last Light Redux (aktualnie na przecenie w Epic Games)

Dziesiątą darmową grą w Epic Games Store było Metro: Last Light Redux. Aktualnie gra dostępna jest w promocyjnej cenie obniżonej aż o 80%.

Encased (aktualnie na przecenie w Epic Games)

Dziewiątą darmową grą w Epic Games Store było Encased. To gra RPG w rzucie izometrycznym, która inspirowana była między innymi cenioną grą Fallout. Akcja rozgrywa się przed, w trakcie i po apokalipsie w latach siedemdziesiątych. Gracze doceniają ten tytuł za wciągające budowanie historii, gdzie ich decyzje wpływają na sposób dalszej rozgrywki. Encased aktualnie możecie kupić w cenie obniżonej o 67%.

Sable (aktualnie na przecenie w Epic Games)

Czwartą darmową grą w Epic Games Store było Sable – ciekawa gra z otwartym światem stworzona przez niezależne studio Shedworks. Ten tytuł zabierze Was w podróż przez pustynię, gdzie poruszać będziecie mogli się latającym motocyklem. Warto ją pobrać ze względu na piękną rysunkową i minimalistyczną formę. Sable aktualnie kupić możecie w cenie obniżonej o 50%.

Horizon Chase Turbo (aktualnie na przecenie w Epic Games)

Drugą darmową grą w Epic Games Store było Horizon Chase Turbo – całkiem fajna gra wyścigowa, szczególnie dla fanów klasyki lat 80. i 90. Prędkość, proste sterowanie i rewelacyjna ścieżka dźwiękowa autorstwa Barry’ego Leitcha sprawia, że ta wyścigówka ma całkiem szerokie grono fanów. Może nie jest to pozycja z najwyższej półki, ale ma dwie mocne zalety: świetna muzyka w tle oraz możliwość grania w dwie osoby na jednym ekranie. Aktualnie gra dołączyła do wyprzedaży i można ją kupić z 80% rabatem.

Bloons TD 6 (aktualnie na przecenie w Epic Games)

Pierwszą darmową grą Epic Games oddaną w ręce graczy w ramach świątecznej akcji rozdawniczej było Bloons TD 6. To dość prosta produkcja typu tower defense, w której naszym zadaniem jest przygotowanie idealnej obrony złożonej z Małpich Wież, ulepszeń, bohaterów i różnego typu zdolności. W tytule można bawić się zarówno samotnie, jak i w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Zgodnie z założeniami promocji ta darmowa gra Epic Games dostępna była tylko 24h. Aktualnie gra Bloons TD 6 dołączyła do wyprzedaży i kupicie ją na Epic Games z 50% rabatem.

Darmowe gry Epic Games z okazji świąt Bożego Narodzenia.
Darmowe gry Epic Games z okazji świąt Bożego Narodzenia to nie wszystko. Mogliśmy też liczyć na spore obniżki cen.

Wyprzedaże Epic Games – styczeń 2023

To jednak jeszcze nie koniec atrakcji, jakie przygotowała dla graczy firma Epic Games w ramach świątecznej akcji. Równolegle z akcją darmowego rozdawnictwa wystartowała świąteczna promocja, w ramach której można skorzystać z doskonale znanego klientom Epic Games Store kuponu. Gwarantuje on 25% rabatu na dowolną pozycję z katalogu platformy.

Pełną ofertę świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store znajdziecie w tym miejscu.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Autor
Ekipa Komputronik
Grupa technologicznych zapaleńców, którzy o świecie gamingu wiedzą wszystko. Doradzimy, poradzimy i opiszemy wszystko, co chciałbyś wiedzieć o świecie gier.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 - (10 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO