Robert Lewandowski wśród najlepszych piłkarzy w EA Sports FC 24

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Robert Lewandowski wśród najlepszych piłkarzy w EA Sports FC 24

Premiera EA Sports FC 24 na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch jest tuż za rogiem. Od 29 września (a osoby z droższymi wydaniami od 22 września) wszyscy miłośnicy piłki nożnej będą mogli oddać się wirtualnemu, futbolowemu szaleństwu. Na nieco ponad dwa tygodnie przed tym wydarzeniem firma EA Sports zdecydowała się zdradzić sekret, który co roku elektryzuje miłośników serii niegdyś znanej jako FIFA – którzy piłkarze będą mogli pochwalić się najwyższymi statystykami w najnowszej odsłonie serii.EA Sports FC 24 – którzy zawodnicy najlepsi?

Kanadyjczycy opublikowali dwie listy. Na pierwszej z nich znaleźli się mężczyźni. Trzech z nich – Erling Haaland, Kevin De Bruyne oraz Kylian Mbappé – może pochwalić się średnią statystyczną na poziomie 91. Tuż za nimi uplasował się m.in. Robert Lewandowski, czyli kapitan reprezentacji Polski oraz napastnik FC Barcelony. Oto pełna lista:

 1. Erling Haaland – 91
 2. Kevin De Bruyne – 91
 3. Kylian Mbappé – 91 
 4. Lionel Messi – 90
 5. Karim Benzema – 90
 6. Thibaut Courtois – 90
 7. Harry Kane – 90
 8. Robert Lewandowski – 90
 9. Mohamed Salah – 89
 10. Vini Jr. – 89
 11. Neymar Jr – 89
 12. Virgil van Dijk – 89
EA Sports FC 24 - największe męskie gwiazdy
Źródło: IGN.com

Na drugiej liście znalazły się kobiety. Tutaj tylko jedna zawodniczka uzyskała średnią 91 – jest to Alexia Putellas z FC Barcelony. Oto pełna lista:

 1. Alexia Putellas – 91
 2. Aitana Bonmatí – 90
 3. Sam Kerr – 90
 4. Caroline Graham Hansen – 90
 5. Kadidiatou Diani – 89
 6. Mapi León – 89
 7. Alex Morgan – 89
 8. Ada Hegerberg – 89
 9. Debinha – 88
 10. Marie-Antoinette Katoto – 88
 11. Alexandra Popp – 88
 12. Guro Reiten – 88
EA Sports FC 24 - największe żeńskie gwiazdy
Źródło: IGN.com

Warto zaznaczyć, że w sieciowym trybie FUT, w którym możemy tworzyć własne drużyny i rozgrywać mecze z innymi graczami, po raz pierwszy w historii serii będzie można wystawić ekipy mieszane – złożone z mężczyzn i kobiet. Dlatego też widok Alexii Putellas biegającej u boku Kyliana Mbappé nie powinien być jakoś specjalnie szokujący.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO