Limitowana edycja kolekcjonerska Diablo IV – drogie pudełko z gadżetami (bez gry)

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Limitowana edycja kolekcjonerska Diablo IV – drogie pudełko z gadżetami (bez gry)

Jakiś czas temu wystartowała przedsprzedaż Diablo 4, czyli kolejnej odsłony kultowego cyklu hack’n’slashów studia Blizzard. Tytuł można zdobyć w trzech edycjach: standardowej (kosztującej około 340 zł), Digital Deluxe Edition (za 410 zł) i Ultimate Edition (za 450 zł). Teoretycznie można też dostać jeszcze jedno wydanie, mianowicie limitowane pudełko kolekcjonerskie Diablo IV.

Pudełko kolekcjonerskie Diablo IV to sporo gadżetów

Ta edycja kolekcjonerska Diablo IV została wyceniona na 109,66 euro (około 514 złotych). W jej skład wchodzi sporo interesujących gadżetów. Oto one:

  • elektryczna świeca;
  • specjalna podkładka pod mysz z motywem z gry;
  • materiałowa mapa Sanktuarium;
  • przypinka z symbolem Horadrimów;
  • ponad 300-stronicowy album z grafikami, pełny rysunków elementów z gry;
  • 2 oddzielne grafiki, np. do powieszenia na ścianie.
Limitowane pudełko kolekcjonerskie Diablo IV prezentuje się imponująco
Edycja kolekcjonerska Diablo IV prezentuje się imponująco. Jednak to wersja bez gry…

Imponujący zestaw …ale bez gry

Nie da się ukryć, że wygląda to wszystko całkiem ciekawie. Jeśli macie podobne odczucia i już otwarliście swoje portfele, to niestety musicie wziąć pod uwagę fakt, że wydanie kolekcjonerskie Diablo IV ma jedną zasadniczą wadę.

Limitowane pudełko kolekcjonerskie Diablo IV nie zawiera samej gry ani jakichkolwiek dodatkowych elementów, które później można byłoby w niej wykorzystać.

Zatem jeśli oprócz gadżetów interesuje Was również rozgrywka, to jesteście zmuszeni do zakupienia tytułu oddzielnie, co dodatkowo podbija cenę kolekcjonerki o co najmniej 340 złotych (lub więcej w zależności od tego, czy chcemy również bonusy DLC). 

Takie rozwiązanie jest mocno kontrowersyjne i z pewnością nie spodoba się graczom. Niestety to nie pierwszy raz, gdy tego typu oferta pojawia się w sprzedaży. Podobną „kolekcjonerkę”, złożoną z samych gadżetów bez gry, otrzymała chociażby Mass Effect: Edycja Legendarna.

A kiedy dokupisz grę?


Przypominamy, że najnowsza odsłona Diablo zadebiutuje 6 czerwca 2023 roku na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Na wszystkich tych platformach tytuł będzie oferował pełną polską wersję językową (obejmującą napisy i dialogi). Do sieci trafiło już sporo materiałów z gry.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO