Nie wiesz, czy warto zagrać w Diablo 4? Sprawdź grę za darmo już w ten weekend

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Nie wiesz, czy warto zagrać w Diablo 4? Sprawdź grę za darmo już w ten weekend

W czerwcu miało premierę Diablo IV, które z miejsca podbiło listy przebojów. Mimo pewnych problemów najnowsza gra Blizzarda została ciepło przyjęta i zebrała pozytywne recenzje. Z czasem okazało się, że brakuje w niej nieco zawartości, ale niedawno dodany Sezon Krwi w Diablo IV to wynagradza. Teraz jest idealny moment, aby sprawdzić ten tytuł, zwłaszcza że możesz zrobić to za darmo. Oczywiście są pewne ograniczenia.

Diablo 4 za darmo przez weekend

Microsoft uruchomił specjalną kampanię promocyjną dla Diablo IV, a wszystko w ramach oferty Free Days Play. Dzięki niej każdy posiadacz konsoli Xbox może przez weekend sprawdzić wspomnianą produkcję. Darmowe granie dostępne jest do 23 października do godziny 8:59 czasu polskiego.

To jednak nie jedyne ograniczenie. W ramach darmowego sprawdzania Diablo IV możesz w grze spędzić maksymalnie 10 godzin. Jeśli chcesz pograć dłużej, musisz nabyć ten tytuł, ale bez obaw – Twoje postępy zostaną zachowane. Skorzystanie z Free Days Play na Xbox nie wymaga posiadania Game Passa. Jest to więc idealna okazja, aby sprawdzić Diablo IV, ale nie tylko! 

W ramach tej samej oferty możesz również zagrać w NBA 2K24, Lawn Mowing Simulator oraz Hokko Life. W tym jednak przypadku musisz posiadać abonament Game Pass, aby skorzystać z promocji. Za darmo dostępne jest jedynie Diablo IV.

Warto wspomnieć, że wielkimi krokami zbliża się tegoroczny BlizzCon, na którym Blizzard zapewne ogłosi nowości do Diablo IV. Istnieje również spora szansa, że gra w przyszłym roku pojawi się w jakiejś formie w Game Passie. Zwłaszcza że wraz z Sezonem Krwi Blizzard umieścił ją również na Steamie. Niestety, darmowe granie dostępne jest tylko na platformie Xbox.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO