Diablo 4 zostanie uratowane w 2024 roku. Dodatek Vessel of Hatred zapowiada się niesamowicie

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Diablo 4 zostanie uratowane w 2024 roku. Dodatek Vessel of Hatred zapowiada się niesamowicie

BlizzCon 2023 za nami. Główną atrakcją imprezy były nowości w uniwersum Warcrafta, ale znalazło się też całkiem sporo miejsca dla Diablo 4. Fani tej produkcji mają na co czekać w 2024 roku – zadebiutuje nowy sezon, ale również pierwszy dodatek do gry o nazwie Vessel of Hatred. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat ogłoszonych nowości.

Vessel of Hatred pierwszym dodatkiem do Diablo 4

Pierwszy dodatek Diablo 4: Vessel of Hatred zadebiutuje pod koniec 2024 roku. Dostępny będzie na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One, a także Xbox Series X/S. Blizzard nie poinformował, ile będzie kosztować Vessel of Hatred.

W ramach rozszerzenia Vessel of Hatred wrócimy do dżungli, która powinna być dobrze znana graczom Diablo 2. Mowa o regionie Nahantu/Torajan, będącym centrum wydarzeń dodatku do Diablo 4. Powróci również Mephisto, który knuje coś niedobrego. Warto dodać, że w kampanię Vessel of Hatred będzie można zagrać od ręki.

Otrzymamy również nową klasę postaci i będzie to coś unikalnego, czego jeszcze w serii nie było. Jeśli więc marzyłeś o powrocie amazonki czy krzyżowca, musisz pogodzić się z myślą, że tak się nie stanie.

Sezon 2. dostanie więcej atrakcji, a Sezon 3. powoli się zbliża

Poza zapowiedzią dodatku Blizzard wspomniał o innych nowościach, które trafią do Diablo 4. Jedna z nich jest całkiem blisko – 7 listopada na serwery zawita aktualizacja, dodająca pięć unikalnych pierścieni. Z kolei 5 grudnia gra wzbogaci się o sezonową aktywność o nazwie Abbatoir of Zir.

Abbatoir of Zir przypominać ma Głębokie Szczeliny (Greater Rifts) znane z Diablo 3. W ciągu 10 minut będziesz musiał ubić wystarczającą liczbę stworów, aby przywołać bossa. Aby skorzystać z atrakcji, trzeba ukończyć Season Journey. Wyzwanie zaoferuje 25 poziomów trudności i pozwoli zdobyć unikalnego glifa.

Tablice rankingowe w Diablo IV

Blizzard zapowiedział ponadto, że w Sezonie 3. do Diablo 4 zawitają tablice rankingowe. Poza nimi gra wzbogaci się o nowe aktywności, a także tryb Gauntlet. Będzie to specjalny loch z cotygodniowymi wyzwaniami. Pojawią się również zmiany w przedmiotach, dostaniemy większą liczbę przeciwników, a także sporo zmian w rozgrywce. Niestety na ten moment nie podano daty premiery nowego sezonu w Diablo 4.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO