Diablo 3 sezon 27. przywołuje graczy do Sanktuarium. Rozpoczyna się Świetliste Powołanie

Autor
Krzysiek Kalwasiński
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)
| autor: Krzysiek Kalwasiński |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Diablo 3 sezon 27. przywołuje graczy do Sanktuarium. Rozpoczyna się Świetliste Powołanie

Diablo 3 wciąż jest mocno wspierane przez twórców. Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się 27. sezon rozgrywek, za sprawą którego do gry trafi pokaźna liczba poprawek i nowości. Świetliste Powołanie – bo taką nazwę nosi nowy sezon – rozpocznie się 26 sierpnia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Sprawdźmy, jakie nowości przyniesie Diablo 3 sezon 27.

Diablo 3 i Świetliste Powołanie w 27. sezonie

Motywem przewodnim nowego sezonu Diablo 3 jest uświęcanie przedmiotów legendarnych. Każdy nefalem, który wejdzie w posiadanie Anielskich Tygli, będzie mógł wykorzystać je do nasycenia ich losowo wybraną umiejętnością, unikalną dla każdej klasy. Twórcy chcieli w ten sposób uwydatnić mocne strony każdego z wojowników.

Diablo 3 sezon 27
W 27. sezonie Diablo 3 będziemy mogli nadać legendarnym przedmiotom nowe umiejętności.

Wspomniane Anielskie Tygle można zdobyć wszędzie w Sanktuarium na poziomie 70. Wyposażenie, aby mogło zostać uświęcone, również musi być na tym samym poziomie. Możliwe jest zdobycie kilku Anielskich Tygli, ale można wyposażyć się tylko w jeden uświęcony przedmiot naraz. Można je jednak ulepszać ponownie.

Zobacz także, jak powstał ten kultowy hack‘n’slash:
Seria Diablo – wszystkie części

Diablo 3 sezon 27. – elementy ozdobne, nagrody oraz wyzwania

Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi w sezonie 27., możliwe jest zdobycie elementów ozdobnych, których nie zdołaliśmy pozyskać poprzednio. Oznacza to, że będzie można uzyskać przedmioty, które pojawiały się od 15. sezonu. W tym wszystkim nie zabraknie oczywiście całkowicie nowych nagród.

Diablo 3 sezon 27
Diablo 3 sezon 27. – rozpiska nowości

Dla chcących się sprawdzić, nie zabraknie również wyzwań.

  • Powróci możliwość testowania swoich umiejętności w jak najszybszym przechodzeniu Diablo 3. W ramach Sprintera/Wyścigowca naszym zadaniem będzie ukończenie aktów 1-5 na 70. poziomie i w mniej niż godzinę.
  • Innym wyzwaniem będzie zdobycie 50 mln sztuk złota poza Skarbcem lub jego Wewnętrznym Sanktuarium.
  • Będzie też wyścig w pokonywaniu bossów na najwyższym poziomie trudności. Wszystkich trzeba zgładzić w ciągu maksymalnie 20 minut.

Do tego dochodzą Dary Haedriga. Za ukończenie pewnych rozdziałów w postępach sezonowych odblokowane zostaną zestawy klasowe. Zdobyć możecie tylko jeden z nich, dlatego trzeba wybierać mądrze. W momencie odbierania Daru Haedriga otrzymacie element zestawu przeznaczony dla klasy, którą aktualnie gracie.

Diablo 3 aktualizacja
Zestawy klasowe, które można zdobyć w ramach 27. sezonu w Diablo 3.

Na koniec warto zaznaczyć, że Diablo 3 sezon 27. to także wiele poprawek dotyczących balansu gry i innych elementów. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Czytaj Więcej


Czytaj NANO