Wypróbuj jedną z najlepszych gier 2023 roku za darmo

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Wypróbuj jedną z najlepszych gier 2023 roku za darmo

Pod koniec stycznia tego roku na rynku zadebiutował opracowany przez studio Motive remake gry Dead Space – przebojowego survival horroru science fiction wydanego oryginalnie 15 lat temu. Produkcja zyskała spore uznanie zarówno ze strony graczy, jak i mediów branżowych (w serwisie Opencritic może się pochwalić średnią ocen na poziomie 89/100). Czy jednak faktycznie warto się nią zainteresować? Gracze pecetowi mogą to teraz sprawdzić zupełnie za darmo.

Dead Space Remake z darmowym trialem do 29 maja

Na platformie Steam udostępniony został darmowy trial Dead Space Remake. W jego ramach gracze przez 90 minut mogą sprawdzić, co gra ma do zaoferowania. Gdy czas zabawy minie, po prostu stracicie dostęp do gry, ale będziecie mogli ją wznowić, gdy odblokujecie dostęp do pełnej wersji.

Warto zaznaczyć, że tytuł można obecnie zakupić z dwudziestoprocentowym rabatem. Wciąż nie jest on jednak tani. Nawet uwzględniając promocję, trzeba na niego wydać 215,92 złote. Czy warto? Na to pytanie każdy może odpowiedzieć sobie sam.

Kolejne triale na Steam

Wersję próbną Dead Space Remake możecie sprawdzać do 29 maja. Jak donosi serwis GameSpot, w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych tego typu akcji. Pozostaje nam oczekiwać na ogłoszenia, jakie kolejne produkcje otrzymają własnego darmowego triala, który pozwoli graczom ocenić ich stan techniczny, który w obecnych czasach stanowi dość duży problem.

Czym jest Dead Space?

Dead Space opowiada historię Isaaca Clarke’a, inżyniera, który bierze udział w misji ratunkowej. Jej celem jest flagowy okręt górniczy USG Ishimura. Z pozoru ma być to standardowe zadanie. Szybko okazuje się jednak, że załoga Ishimury została wymordowana przez agresywną rasę obcych. Isaac próbuje dowiedzieć się, co wywołało kryzys, jednocześnie poszukując stacjonującej na okręcie ukochanej – oficer medycznej Nicole Brennan. 

W ramach zabawy przemierzamy kolejne korytarze, rozwiązujemy proste zagadki i rzecz jasna walczymy z przeciwnikami. Zważywszy na to, że główny bohater nie jest żołnierzem, a inżynierem, do walki wykorzystuje znane sobie narzędzia, jak chociażby przecinaki plazmowe.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO