Darmowe V-dolce w Fortnite – jak zdobyć je legalnie i bezpiecznie?

| autor: Paweł Woźniak | Przeczytasz w 5 minut
Zwiększ rozmiar tekstu
Darmowe V-dolce w Fortnite – jak zdobyć je legalnie i bezpiecznie?

Jeśli gracie w Fortnite, to niewykluczone, że w trakcie przygody z tą produkcją przyszło Wam na myśl szukanie w Internecie sposobów na darmowe V-dolce, czyli wirtualną walutę, dzięki której kupicie m.in. przedmioty kosmetyczne w grze firmy Epic Games. Wpadając na pomysł poszukiwania tego rodzaju kodów do Fortnite, należy być niezwykle ostrożnym i wyczulonym na wszelakiej maści kody na V-dolce lub generatory V-dolców, które służą jedynie wyłudzeniu Waszych pieniędzy oraz dostępu do konta. W poniższym artykule wyjaśniamy, na co uważać, szukając sposobów na V-dolce za darmo, oraz jak pozyskać je w całkowicie bezpieczny sposób.

Spis treści:

Co to są V-dolce?

V-dolce to nic innego, jak wirtualna waluta w Fortnite, która pozwala na zakup wielu rzeczy w grze. Dzięki nim nabędziecie przede wszystkim wszelkiego rodzaju przedmioty kosmetyczne, takie jak skiny do postaci, kilofy, lotnie czy malowania do swoich ulubionych broni.

Najważniejszym przedmiotem, który zyskacie dzięki V-dolcom, jest karnet bojowy, który za zdobywanie kolejnych poziomów nagrodzi Was unikalnymi przedmiotami w grze. Warto pamiętać, że karnet bojowy zmienia się co sezon, co oznacza, że co jakiś czas otrzymujecie szansę na zgarnięcie zupełnie nowych rzeczy.

Co to są V-dolce?
Każdy gracz Fortnite marzy o takiej górze V-dolców

V-dolce za darmo – na co uważać?

Wydawać by się mogło, że w obecnych czasach ciężko nabrać się na oszustwa online, jednak nic bardziej mylnego. Mają one miejsce nawet wśród pokolenia najbardziej obeznanego w internetowych realiach. Szukając darmowych V-dolców, można się natknąć na rozmaite oferty, które kuszą szybkimi i bezpłatnymi sposobami na zdobycie waluty w Fortnite.

Generatory i oferty na darmowe V-dolce to popularne metody wyłudzania pieniędzy.

Generatory kodów na V-dolce

Należy wystrzegać się wszystkich generatorów kodów na darmowe V-dolce, zwłaszcza tych, które wymagają podawania wrażliwych informacji, takich jak dane z karty płatniczej czy hasła do Fortnite – to najszybsza droga do utraty swoich pieniędzy oraz konta!

Oferty generujące kody na V-dolce

Oferty generujące kody na V-dolce, wymagające „tylko” wysłania SMS-a na podany numer, są obarczone ogromnym ryzykiem. Wysłanie takiej wiadomości to tak naprawdę koszt zaczynający się od kilkudziesięciu złotych i niezapewniający żadnych darmowych (ani płatnych) V-dolców. Wszelkie strony promujące tego typu rozwiązania są całkowicie nielegalne i należy wystrzegać się ich na wszystkie możliwe sposoby.

Bezpieczne kody na V-dolce

Natrafiając na kody na V-dolce, trzeba zawsze sprawdzić, czy są w jakikolwiek sposób powiązane z twórcami gry – firmą Epic Games. Autorzy Fortnite’a od czasu do czasu organizują konkursy i wydarzenia (o nich w dalszej części tekstu), w ramach których można zdobyć darmowe V-dolce, jednak za każdym razem informują o tym na swoich oficjalnych kanałach społecznościowych.

Darmowe V-dolce – jak zdobyć je legalne i bezpiecznie?

Mimo że w Internecie istnieje wiele niebezpiecznych i niedziałających metod na zdobycie V-dolców, to nie brakuje też sposobów, dzięki którym zasilicie swoje konto tą walutą w pełni legalnie. Niestety nie są one zupełnie darmowe. Okazuje się jednak, że ich wartość jest większa, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W dalszej części tego artykułu przyjrzymy się możliwościom zdobycia darmowych V-dolców w Fortnite, jakie oferują sami twórcy gry.

Jak zdobyć darmowe V-dolce?

Karnet Bojowy

Najpopularniejszym sposobem na dodatkowe darmowe V-dolce w Fortnite jest korzystanie z nagród, które zapewnia Karnet Bojowy. W jego ramach, poza przedmiotami kosmetycznymi, możemy otrzymać aż 1000 V-dolców! Haczyk polega na tym, że aby uzyskać całą tę walutę, musimy posiadać płatną wersję karnetu, kosztującą 950 V-dolców. Jednak jeśli matematyka nie jest Wam straszna, to szybko zrozumiecie, jak bardzo opłacalny jest takowy zakup. Zgarniając 1000 V-dolców w ramach jednego sezonu, będziemy mogli sobie pozwolić na zakup kolejnego Karnetu, tym razem nie wydając na niego nawet złotówki.

Gracze, którzy nie chcą wydawać pieniędzy (nawet po to, aby kupić tylko pierwszy karnet), nie powinni się smucić. Darmowa przepustka z Fortnite zapewnia do kilkuset V-dolców w ramach jednego sezonu, co oznacza, że po 2-3 sezonach można zgarnąć jej płatną wersję zupełnie za darmo.

Darmowe V-dolce - karnety
Karnet Bojowy Fortnite umożliwia zdobycie rozmaitych przedmiotów kosmetycznych

Pakiety zadań

Nie wszyscy gracze mają tego świadomość, ale dla osób, które mogą wydać nieco więcej pieniędzy na grę, twórcy Fortnite przygotowali ciekawe oferty. Chodzi o tzw. „Pakiety zadań”, które oprócz tematycznych przedmiotów kosmetycznych oferują możliwość wykonywania specjalnych misji, co jest nagradzane pokaźną sumą V-dolców. Na najlepszych czeka nawet 2000 V-dolców, które wystarczą na opłacenie przynajmniej dwóch Karnetów Bojowych! Zakup takiego pakietu to koszt około 50 złotych, ale chyba sami przyznacie, że to całkiem niezła oferta, dzięki której zainwestowane pieniądze szybko Wam się zwrócą i będzie Was stać nie tylko na Karnet Bojowy, ale również na wymarzone skiny.

Pakiety  zadań
Pakiety zadań to nie tylko V-dolce, ale również dodatkowe skiny do zgarnięcia

Konkursy

Jeśli szansę na zdobycie darmowych V-dolców upatrujecie w swoich umiejętnościach lub po prostu w czystym szczęściu, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście spróbowali swoich sił w oficjalnych konkursach Epic Games. One same, jak i nagrody do zdobycia, mogą przybierać różne formy – od konkursów graficznych, w których wygracie prawdziwe dolary (hej, kto Wam zabroni wydać je na Karnet Bojowy lub Pakiety zadań?) po konkursy społecznościowe, podczas których np. wspierając swojego ulubionego twórcę, uzyskujecie szansę na przygarnięcie darmowych V-dolców. Pamiętajcie jednak, żeby zawsze sprawdzać, czy takowy konkurs rzeczywiście organizowany jest przez Epic Games.

W sieci natraficie również na tzw. „giveawaye”, które organizują popularni twórcy internetowi Fortnite. W ramach takich akcji, wykonując kilka prostych zadań (jak udostępnienie lub polubienie wpisu), możecie zostać wylosowani i otrzymać jedną z kilku dostępnych nagród. Jest to jeden ze sposobów na otrzymanie m.in. darmowych V-dolców, aczkolwiek bywa obarczony ryzykiem natrafienia na zwykłego oszusta. Jeśli chcecie wziąć udział w takim giveawayu, pamiętajcie, aby sprawdzić, czy osoba, która go organizuje, faktycznie jest popularnym twórcą internetowym wspieranym przez Epic Games. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że w przypadku wygranej nagrody faktycznie trafią do Waszych rąk.

Ile kosztują V-dolce Fortnite?

Jeśli zdecydujecie się jednak zakupić V-dolce normalnie, to warto wiedzieć, jakie pakiety oraz ceny przygotowali dla Was twórcy gry. Obecnie Epic Games oferuje cztery takie zestawy, a ich zawartość oraz koszt znajdziecie poniżej:

  • 1 000 V-dolców – 27,99 złotych
  • 2 800 V-dolców – 70,99 złotych
  • 5 000 V-dolców – 113,29 złotych
  • 13 500 V-dolców – 283,49 złotych

Miejcie się jednak na baczności, bowiem w Internecie znajdziecie wiele „sklepów” oferujących V-dolce po znacznie bardziej atrakcyjnych cenach. Musicie wiedzieć, że to tylko kolejny sposób na wyciągnięcie od Was pieniędzy oraz wrażliwych danych. Pakiety V-dolców powinniście kupować wyłącznie za pośrednictwem oficjalnych sklepów współpracujących z Epic Games bądź bezpośrednio w sklepie twórców Fortnite.

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Fan produkcji sieciowych (szczególnie tych dynamicznych), w których może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub po prostu spędzić czas ze znajomymi. Od pewnego czasu za sprawą Game Passa rozszerza zainteresowanie grami na rozmaite gatunki i tytuły, które do tej pory były mu zupełnie obce.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO