Darmowe zakręcenia Pet Master – 10 sposobów na spiny za darmo

| autor: Marcin Nic | Przeczytasz w 4 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Darmowe zakręcenia Pet Master – 10 sposobów na spiny za darmo

Gry mobilne z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, w końcu praktycznie wszyscy noszą przy sobie smartfony, co umożliwia łatwy dostęp do tytułów wychodzących na systemy Android i iOS. Nie oznacza to jednak, że tego typu pozycje są mniej angażujące. Często wymagają umiejętnego zarządzania zasobami potrzebnymi do dalszej rozgrywki – z kolei, aby rozgrywka była łatwiejsza, przydają się tzw. darmowe zakręcenia, chociażby w Pet Master.

W przypadku Pet Master darmowe spiny są na wagę złota i jeśli chcecie uzyskać do nich dostęp, znajdujecie się we właściwym miejscu. W niniejszym artykule przedstawiamy sposoby, dzięki którym możecie szybko zdobyć darmowe zakręcenia Pet Master.

Wszystkie sposoby na darmowe spiny Pet Master:

Darmowe spiny do Pet Master – linki na sierpień 2023

W Pet Master mamy zbudować własne imperium zwierząt, którego pozazdroszczą nam wszyscy inni gracze. W zasadzie rozgrywka przypomina tę z Coin Master, a różni się głównie tłem. Istotnym elementem zabawy są linki, pozwalające uzyskać darmowe spiny do Pet Master.

Zasada jest prosta. Dany link zadziała na naszym koncie tylko raz. Poza tym trzeba użyć go na smartfonie, na którym posiadamy grę Pet Master. Darmowe spiny powinny od razu zostać nam przydzielone, tym samym umożliwiając dostęp do różnych bonusów. 

Powyżej znajdziecie tabelkę z linkami gwarantującymi darmowe zakręcenia w Pet Master. Jest ona na bieżąco aktualizowana, dlatego zaglądajcie tu regularnie, aby przyspieszyć osiąganie kolejnych celów przewidzianych przez twórców gry.


Czas na nowy smartfon do gier? Zobacz popularne telefony:


9 innych sposobów na darmowe spiny Pet Master

Istnieje jednak więcej sposobów na darmowe spiny do Pet Master. Warto znać je wszystkie, żeby progres w rozgrywce był jeszcze szybszy.

1. Darmowe spiny Pet Master za codzienne logowanie się do gry

Najlepszym sposobem na darmowe zakręcenia Pet Master jest codzienne logowanie się do gry. Tradycyjnie dla gier mobilnych – twórcy lubią nagradzać graczy, którzy nie mogą przeżyć dnia bez wejścia do wirtualnego świata, by przynajmniej przez chwilę sobie w nim poklikać.

2. Darmowe spiny za zapraszanie znajomych do gry

Skuteczną metodą jest również zaproszenie znajomych. Liczba obrotów za to, że ktoś zarejestrował się za pośrednictwem specjalnie wygenerowanego przez nas linka, bywa różna, ale zazwyczaj okazuje się satysfakcjonująca.

Darmowe spiny Pet Master za zapraszanie znajomych do gry
Zaproszenie znajomych do gry może być bardzo dobrym sposobem na darmowe zakręcenia do Pet Master.

3. Darmowe spiny od znajomych

Grający w tę grę znajomi mogą wysłać nam darmowe zakręcenia w Pet Master – trzeba ich tylko o to poprosić. Pamiętajcie jednak, że od tej samej osoby można otrzymać spiny jedynie raz dziennie. Nie jest to zbyt restrykcyjny limit.

4. Darmowe spiny za rzucanie kostką

Opcja ta staje się dostępna, gdy odblokujemy na swoim koncie możliwość zagrania w minigrę planszową. Aby to uczynić, należy osiągnąć czwarty poziom rozwoju wioski. Codziennie otrzymuje się aż sześć rzutów kostką, dzięki którym można zdobyć darmowe spiny do Pet Master. 

5. Połączenie konta z Facebookiem

Darmowe zakręcenia do Pet Master zdobędziecie również za połączenie konta z Facebookiem. Dzięki temu otrzymacie 50 spinów, a także dodatkowe złoto potrzebne do rozwijania swojego imperium zwierząt. Darmowe spiny do Pet Master nie są jedynym profitem wynikającym z opisanego działania. Można bowiem liczyć na stałe zapisywanie osiąganego progresu, więc nie trzeba się obawiać, że w razie zmiany telefonu czas spędzony na grze okaże się stracony.

6. Udział w konkursach i loteriach na oficjalnym fanpage’u Pet Master

Marketingowcy i osoby odpowiedzialne za oficjalny fanpage cały czas dbają, żeby gracze w Pet Master mieli szansę na darmowe spiny. Codziennie na Facebooku organizowane są wszelkiego rodzaju konkursy i loterie, dzięki którym można wygrać darmowe zakręcenia do Pet Master, a co za tym idzie – możliwość szybszego rozwijania wioski dla zwierząt. 

7. Darmowe spiny Pet Master za skompletowanie albumów i kart

Twórcy nie zapomnieli o nagrodzeniu graczy, którzy mozolnie zbierają karty. Zapełnienie albumu wiąże się z otrzymaniem pokaźnej liczby darmowych zakręceń w Pet Master.

8. Rozbudowa wioski

Cały czas rozwijajcie swoją wirtualną wioskę. Za każdym razem, gdy ją skończycie, czyli wprowadzicie wszystkie dostępne w Pet Master ulepszenia, otrzymacie darmowe spiny, dzięki którym zdobędziecie jakże potrzebną na wyższych poziomach walutę. 

9. Darmowe spiny do Pet Master za cierpliwość

Wystarczy odczekać godzinę, a na Waszym koncie w Pet Master pojawią się darmowe zakręcenia w liczbie pięciu. Nie trzeba jednak logować się do gry co godzinę. Wystarczy wejść do Pet Master po spiny przynajmniej raz na 10 godzin, a od razu dostaniemy ich 50, co zresztą jest równocześnie limitem zakręceniem, jakie możemy w danym momencie posiadać. 

Najczęściej zadawane pytania o Pet Master

Otrzymałem mniej monet niż obiecano z linku z darmowymi spinami w Pet Master – dlaczego?

Ilość monet, którą dostaniesz z linku Pet Master darmowe spiny, zależy od tego, jak daleko zaszłeś w grze.

Jeśli wygrana wydaje się być duża w porównaniu do tego, co możesz łatwo zdobyć grając, prawdopodobnie nie jesteś jeszcze wystarczająco daleko, żeby taką ilość dostać.

Na początku gry masz 25 000 000 monet, więc możesz szybko przejść przez wiele poziomów. Gdyby Pet Master rozdawał je za darmo, zniszczyłoby to zabawę w grze.

Więc, żeby gra była uczciwa, wygrane z linku Pet Master darmowe spiny mogą się różnić, w zależności od tego, jak dobrze sobie radzisz. Traktuj podaną nagrodę jako największą możliwą wygraną.

Czy jest jakaś grupa od darmowych spinów do gry Pet Master?

Istnieje, jest ona dostępna pod tym linkiem: Pet Master Facebook.


Twój telefon ma w połowie dnia rozładowaną baterię? Zobacz popularne powerbanki:

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO