Darmowe spiny do Crazy Fox – linki oraz 12 innych sposobów

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 6 minut
Zwiększ rozmiar tekstu
Darmowe spiny do Crazy Fox – linki oraz 12 innych sposobów

Gry mobilne rządzą się swoimi prawami. Na większość z nich nie trzeba wydawać żadnych pieniędzy, by się przy nich dobrze bawić, chociaż osoby płacące zazwyczaj mają pewną przewagę. Na szczęście można ją zredukować, wykorzystując specjalne oferty. Najlepszym przykładem są darmowe spiny do Crazy Fox, dzięki którym nie musisz sięgać po portfel. W poniższym tekście znajdziesz wszystkie patenty, które pomogą Ci je zdobyć.

Przejdź do:

Czym są darmowe spiny do Crazy Fox?

Crazy Fox reprezentuje bardzo popularne darmowe gry na telefon. To wciągająca gra mobilna, w której wraz z Małym Księciem budujesz swój wymarzony świat i kolekcjonujesz karty. Nie robisz tego jednak w standardowy sposób, poprzez zbieranie surowców i podbój. Zamiast tego zdobywasz monety z maszyny losującej, dzięki czemu masz środki na progres swojej krainy. Gdy już uda Ci się wszystko stworzyć, przenosisz się do następnego świata, aby go w pełni rozwinąć.

Każda kolejna kraina jest droższa od poprzedniej, dlatego w Crazy Fox darmowe spiny są tak ważnym elementem gry. To dzięki nim możesz uruchomić maszynę i powalczyć o kolejne środki. Do Twojej dyspozycji oddano również bezpłatną ruletkę oraz możliwość zmierzenia się z innymi graczami – przy odrobinie szczęścia zdołasz ukraść ich monety.

Używając specjalnych linków, otrzymasz dostęp do dodatkowych zakręceń (tzw. spinów) w maszynie losującej. To główna mechanika w Crazy Fox, od której zależy bogactwo gracza. Dlatego warto skorzystać z darmowych opcji na zdobycie owych spinów.

Darmowe spiny do Crazy Fox – linki Sierpień 2023

Poniżej znajdziesz tabelę z linkami do darmowych spinów do Crazy Fox. Przed ich użyciem miej na uwadze, że nie dają żadnej gwarancji najwyższej nagrody. To jedynie dodatkowe zakręcenia, które zapewniają szansę na większą liczbę monet, walkę z innym graczem czy fanty przydatne podczas zabawy.

Tabelka jest cały czas aktualizowana, więc jeśli interesują Cię darmowe spiny do Crazy Fox, powinieneś tutaj regularnie zaglądać. Dzięki temu zyskasz pewność, że cały czas jesteś na bieżąco, i żadna oferta Cię nie ominie. Warto pamiętać, że linki są aktywne jedynie przez kilka dni, a do tego można użyć każdego z nich na danym koncie tylko raz.

Jak skorzystać z linku na darmowe spiny do Crazy Fox?

Zasada działania linków jest prosta. Trzeba jedynie wejść w aktywny link poprzez przeglądarkę na smartfonie. Otworzy on Twoją aplikację Crazy Fox, w której potwierdzisz odebranie nagrody. Wystarczy kilka kliknięć i na koncie znajdziesz określoną liczbę darmowych spinów. Nie trzeba się nigdzie rejestrować czy logować.

Wszystkie publikowane przez nas linki, oferujące darmowe spiny do Crazy Fox, pochodzą z legalnych źródeł. Zostały zebrane ze stron social media gry, takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. My jedynie gromadzimy je w jednym miejscu, aby nie trzeba było ich szukać.12 innych sposobów na darmowe spiny do Crazy Fox

Linki, które dostępne są powyżej, nie są jedynym sposobem na darmowe spiny do Crazy Fox. Poniżej znajdziesz kilka innych metod ich zdobycia, dzięki czemu otrzymasz jeszcze więcej monet. To dzięki nim rozwiniesz swój świat, dlatego warto wykorzystać wszystkie możliwości i niczego nie pomijać.

Darmowe spiny do Crazy Fox
W Crazy Fox darmowe spiny pozwalają na ułatwienie zabawy.

1. Darmowe spiny z kalendarza nagród

W Crazy Fox dostępny jest specjalny kalendarz nagród. Wystarczy codziennie logować się do gry, aby zdobyć nie tylko monety, lecz także darmowe spiny czy nawet skrzynki! 

Aby otrzymać dostęp do lepszych niespodzianek, należy każdego dnia wejść do Crazy Fox. W 8, 15, 22 oraz 30 dniu logowania się bez przerwy zgarniesz unikalny prezent. Warto tego pilnować, bo w ten sposób można zdobyć nawet 90 darmowych spinów.

2. Połącz się z Facebookiem, by zyskać darmowe spiny

Darmowe spiny do Crazy Fox możesz zdobyć również w inny prosty sposób. Wystarczy, że zalogujesz się do gry, używając swojego konta Facebook. Crazy Fox da Ci za to nie tylko 60 darmowych spinów, lecz także bonus w postaci 2 milionów monet. Trzeba tylko raz połączyć grę ze swoim kontem na Facebooku. Dzięki temu będziesz miał również gwarancję, że Twoje postępy zostaną zachowane na serwerze, oraz otrzymasz możliwość grania ze znajomymi z Facebooka.

3. Darmowe spiny co godzinę

W Crazy Fox co godzinę możesz odebrać maksymalnie pięć darmowych spinów. Zdecydowanie przydają się, kiedy brakuje zakręceń maszyny. Zwłaszcza gdy nie masz już żadnych, wtedy gra da Ci dodatkowy bonus. Na ekranie znajdziesz informację, ile darmowych spinów do Crazy Fox jeszcze Ci przysługuje.

4. Kompletuj karty i zdobywaj darmowe spiny w grze Crazy Fox

Poza budowaniem swojej krainy marzeń w Crazy Fox kolekcjonujesz również karty. Warto polować na całe zestawy, bo jeśli uda się je skompletować, wtedy gra nagrodzi Cię dodatkowymi, darmowymi spinami, monetami, a także innymi przedmiotami. Wszystko zależy od tego, jaką kolekcję zdołasz zebrać. Nie jest to najszybszy sposób na darmowe spiny, ale czasami bywa przydatny.

5. Wysyłaj darmowe spiny z gry Crazy Fox znajomym

Gdy połączysz już swoje konto Facebook z grą Crazy Fox, otrzymasz nagrody, a także możliwość wysyłania darmowych spinów przyjaciołom. Oni również będą mogli odwdzięczyć się tym samym. W ten sposób, dzięki wzajemnemu wysyłaniu prezentów możesz zgarnąć dziennie nawet 100 darmowych spinów do Crazy Fox! 

6. Zapraszaj znajomych do gry

Crazy Fox nagrodzi Cię również, gdy zaprosisz znajomych do gry. W ustawieniach znajdziesz specjalną zakładkę z linkiem zapraszającym przyjaciół. Wystarczy wysłać go bliskim osobom na rozmaitych platformach. Jeśli skorzystają z zaproszenia oraz utworzą konto w grze Crazy Fox, Ty otrzymasz darmowe spiny – nawet 45 za osobę! Im więcej graczy zainteresujesz zabawą, tym więcej zyskasz.

7. Dołącz do Crazy Fox Club

Należy pamiętać, że darmowe spiny do Crazy Fox otrzymasz też poprzez zwykłe granie. Rozwijaj swoje konto, pokonuj innych graczy i kończ poziomy. W ten sposób gra nagrodzi Cię kolejnymi spinami – im dalszy etap, tym więcej prezentów. Np. na 15 poziomie odblokujesz Crazy Fox Club, czyli system gildii lub klanów.

To doskonałe źródło darmowych spinów. Już na początku otrzymasz ich 10, a co 8 godzin, dzięki misjom niespodziankom możesz zgarnąć nawet 30 zakręceń. Za pośrednictwem Crazy Fox Club będziesz mógł znaleźć znajomych do gry oraz otrzymasz dostęp do systemu osiągnięć czy klubowych turniejów, za którymi również kryją się darmowe spiny do Crazy Fox.

8. Ukończ poziomy

Dokonaj wysiłku, aby ukończyć poziomy. Każde ukończenie poziomu to kluczowy krok w twoim postępie w grze, który otwiera przed tobą nowe możliwości i daje wiele satysfakcji. Ponadto, jako dodatkowy bonus za twoje osiągnięcia, otrzymasz różnorodne darmowe nagrody. Należy pamiętać, że nagrody są różne i zależą od poziomu, który udało ci się ukończyć – im wyższy poziom, tym większa liczba nagród czeka na ciebie. Więc nie trać czasu i zacznij zdobywać kolejne poziomy!

9. Kody do wykorzystania w Crazy Fox

Istnieją dwa typy kodów do wykorzystania – kody dla wszystkich użytkowników (działają dla wszystkich) oraz kody dla zwycięzców konkursów w mediach społecznościowych (działają tylko dla konkretnych zwycięzców). Te kody dają darmowe nagrody po udanym zrealizowaniu.

Jak zrealizować kod w grze Crazy Fox?

Aby zrealizować kod w grze Crazy Fox, naciśnij przycisk głównego Menu i otwórz Ustawienia. Tutaj naciśnij przycisk Zrealizuj. Na koniec wprowadź swój kod i naciśnij Zrealizuj, aby otrzymać nagrody.

W skrócie, naciśnij Menu → Ustawienia → Zrealizuj.

Uwaga: Kody do zrealizowania udostępnione przez Crazy Fox są dla wszystkich użytkowników lub tylko dla zwycięzców konkursu, które będą działać tylko dla tych konkretnych użytkowników.

10. Po prostu graj w grę

Podczas gry w Crazy Fox, jedno trzykrotne obrócenie kołem w maszynie do gier daje Ci ponad 10 dodatkowych obrotów, co zwiększa Twoje szanse na wygraną. Ale to nie wszystko, co gra ma do zaoferowania! W trakcie rozgrywki, czekają na Ciebie liczne dodatkowe nagrody, które zdobywasz podczas samego grania. Są one dodatkowym bonusem i dodają emocji podczas rozgrywki. Grając, nie tylko czerpiesz radość z samej rozgrywki, ale także zyskujesz możliwość zdobycia dodatkowych darmowych obrotów. Tak więc, gra w Crazy Fox to nie tylko zabawa, ale również okazja do zdobycia dodatkowych nagród.

11. Oferty promocyjne na darmowe spiny w grze Crazy Fox

Nie zapominaj też o ofertach promocyjnych, które widoczne są po lewej stronie ekranu. Zazwyczaj są one płatne, ale zdarzają się również te darmowe. Codziennie tam zaglądaj, ponieważ jest spora szansa na trafienie kilku darmowych spinów. Warto pamiętać też o skrzynkach – zazwyczaj zawierają karty oraz inne przedmioty, ale czasami również darmowe spiny do Crazy Fox.

12. Skrzynie

Nagrody ze skrzyń w grze Crazy Fox obejmują darmowe obroty, punkty doświadczenia i karty. Można zdobyć skrzynie, aby otrzymać darmowe obroty.
Główną nagrodą ze skrzyń są karty, ale również dają one sporą ilość darmowych obrotów, w zależności od typu skrzyni. Kalendarz nagród, wydarzenia i turnieje są głównymi źródłami skrzyń.

Jeżeli jeszcze nie zainstalowałeś gry Crazy Fox, możesz to zrobić ze strony gry w sklepie Play Store lub App Store.

To wszystkie sposoby na to, by w grze Crazy Fox zdobyć darmowe spiny. Jeśli pojawią się jakieś nowe opcje, z pewnością niniejszy tekst zostanie o nie zaktualizowany, więc nie zapominaj regularnie zaglądać na naszą stronę.


Sporo grasz na telefonie i przez to masz ciągle rozładowaną baterię? Polecamy popularne powerbanki:

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.8/5 - (5 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO