Kody i darmowe zakręcenia do Coin Master – jak je zdobyć i ułatwić sobie grę?

| autor: Zbigniew Woźnicki | Przeczytasz w 8 minut
Zwiększ rozmiar tekstu
Kody i darmowe zakręcenia do Coin Master – jak je zdobyć i ułatwić sobie grę?

W grach mobilnych często trzeba zarządzać różnymi zasobami. W przypadku Coin Master najważniejsze są złote monety, które można zdobyć samodzielnie – m.in. za sprawą codziennych zakręceń – i następnie zużyć na rozbudowywanie kolejnych osad. Czy jednak istnieją kody do Coin Master, pozwalające uzyskać dodatkowe bonusy? Jak zdobyć darmowe spiny do Coin Master? Niniejszy artykuł udziela odpowiedzi na te pytania. 

Spis treści:

Kody do Coin Master zastąpione przez linki

Coin Master jest bardzo popularną grą mobilną. Zadaniem gracza jest tu rozbudowywanie osady. Nie wygląda to jednak tak, jak w większości tytułów strategicznych. Tutaj po maksymalnym rozbudowaniu danej wioski przechodzimy do kolejnej, utrzymanej w innych klimatach (np. Dalekiego Wschodu lub Alicji w Krainie Czarów). Z każdym kolejnym etapem potrzebujemy coraz więcej złotych monet, które możemy ukraść innym graczom, wylosować ze specjalnej maszyny lub uzyskać z codziennej darmowej ruletki.

Zazwyczaj w takich przypadkach istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych kodów, dzięki którym można uzupełnić pulę swoich zasobów – w przypadku Coin Master byłyby to np. tytułowe monety. Niestety w tej grze tego elementu akurat zabrakło –  kody do Coin Master nie są dostępne. Twórcy po prostu ich nie przewidzieli.

Gra oferuje natomiast zupełnie inny system. Są to linki oferujące darmowe spiny do Coin Master, czyli dodatkowe zakręcenia, otwierające drogę do większej ilości złota.

Ta metoda zastępuje darmowe kody do Coin Master. Przy korzystaniu z niej należy jednak pamiętać o kilku rzeczach.

Darmowe spiny do Coin Master – czerwiec 2023

W Coin Master zakręcenia pozwalają wykonywać różne akcje – od prostego zdobywania złotych monet po atakowanie wiosek innych graczy. Niestety istnieje limit zakręceń. Z pomocą przychodzą jednak specjalne linki.

Kochani fani gry Coin Master, mamy dla was świetne wiadomości! Nasza tabelka z kodami do gry będzie aktualizowana regularnie o godzinach 9:00, 12:00, 15:00 oraz 18:00 każdego dnia. To oznacza, że zawsze będziecie mieli dostęp do najświeższych kodów! Więc jeżeli chcecie być na bieżąco, dodajcie naszą stronę do ulubionych i zaglądajcie do nas codziennie. Zapewniamy, że nie przegapicie żadnej nowości!.

Kody do Coin Master nie istnieją, ale są darmowe spiny do Coin Master.
Kody do Coin Master nie istnieją – ale są linki, dzięki którym można zyskać dodatkowe zakręcenia

Wspomniane linki znajdziecie na różnych portalach internetowych. Są one ważne jedynie przez trzy dni od ujawnienia. Oznacza to, że trzeba szybko je wykorzystywać. We wskazany link wystarczy kliknąć – przeniesiecie się wtedy na ekran gry. Od razu zostanie przyznane Wam 25 zakręceń, dzięki którym możecie zdobyć m.in. jeszcze więcej złotych monet.

Trzeba jednak pamiętać, iż z danego linku można skorzystać tylko raz.

Jeśli spróbujecie wejść przez dane łącze z innego portalu udostępniającego wspomniane linki, to wyświetli się Wam informacja o przyznanych już zakręceniach.

Inne sposoby na darmowe spiny do Coin master 2023

W tym przewodniku nauczycie się, jak zdobyć darmowe spiny w Coin Master, aby obracać kołem tak często, jak tylko możliwe w ciągu dnia, nawet bez konieczności korzystania z linków. Darmowe spiny będą przyznawane organicznie i naturalnie w ramach gry.

Najlepszą rzeczą jest to, że przedstawione triki są legalne, oficjalne i wciąż działające w roku 2023. Możecie być pewni, że możecie z nich skorzystać bez żadnego problemu. Nie ufajcie stronom, które proszą o podanie waszego maila albo nazwy użytkownika w zamian za darmowe spiny, ponieważ najprawdopodobniej stracicie czas i być może nawet swoje konta. Bądźcie ostrożni!

Zanim przejdziemy do metod, mogą was zainteresować codzienne bonusy i nagrody dla tych, którzy wchodzą do gry. Jeśli chcecie zobaczyć codzienne nagrody, wystarczy przejść do naszego kolejnego przewodnika:

120 darmowych spinów każdego dnia

Ruletka lub maszyna losująca jest doładowywana 5 darmowymi spinami co godzinę. Oznacza to, że w ciągu 24 godzin możecie otrzymać do 120 spinów bez żadnego wysiłku.

Wystarczy przejść do zakładki z maszyną losującą i spojrzeć na pasek spinów, którego licznik wskaże, ile macie ich dostępnych w danym momencie.

Dodatkowo, zobaczycie odliczanie, które za każdym razem, gdy osiągnie wartość 0, przyzna wam nowe darmowe spiny.

Darmowe spiny za zapraszanie lub obdarowywanie swoich przyjaciół

Jeśli macie przyjaciół, którzy grają w Coin Master, macie szczęście, ponieważ jeśli przejdziecie do menu głównego > Prezenty, będziecie mogli wysyłać i otrzymywać prezenty, takie jak darmowe spiny lub monety.

Możecie sobie nawzajem podarować jeden darmowy spin dziennie na każdego przyjaciela, jeśli macie połączone konta za pomocą Facebooka. Możecie wysyłać i otrzymywać maksymalnie 100 darmowych spinów dziennie.

Jednak jeśli napotkacie jakieś ograniczenia, ostrzegamy, że oficjalne informacje w tej sprawie są nieco sprzeczne, ponieważ chociaż w grze wydaje się, że faktycznie można otrzymać maksymalnie 100 spinów dziennie, deweloperzy w pewnym momencie wspomnieli o maksymalnej liczbie spinów do wysłania i otrzymania od przyjaciół w zależności od etapu w grze:

 • Wioska 1-60: 50 spinów dziennie.
 • Wioska 60-80: 70 spinów dziennie.
 • Wioska 80 i więcej: 80 spinów dziennie.

Jeśli więc pewnego dnia nie możecie zdobyć 100 spinów, prawdopodobnie obowiązuje tabela powyżej, ale zazwyczaj możemy wysyłać i otrzymywać te 100 darmowych spinów między przyjaciółmi.

Levelowanie

Aby rozpocząć nowe wioski z motywacją, w Coin Master przyznawane są nam darmowe spiny zaraz po założeniu nowej wioski. Oznacza to, że za każdym razem, gdy zdobędziemy nowy poziom, otrzymamy darmowe kręcenia.

Przynajmniej do wioski numer 10, nagrodą początkową, którą otrzymasz, aby rozpocząć z przytupem, będą 25 spinów. Chociaż jest to liczba, która może być znacznie wyższa w miarę postępu w bardziej zaawansowanych wioskach.

Co więcej, gdy osiągniesz wioski bliskie numerowi 100, nie będziesz już otrzymywać tylko spinów, ale także inne nagrody, takie jak skrzynie, doświadczenie, karma dla zwierząt i oczywiście spiny.

Otwieranie tajemniczych skrzyni

Za każdym razem, gdy zdobędziesz nowy poziom lub czasami, gdy napadasz na wioski, otrzymasz darmowe skrzynie z literami w środku.

Faktycznie, istnieje skrzynia, która nie jest typową skrzynią drewnianą, złotą lub magiczną, ale jest to skrzynia tajemnicza. Ta skrzynia może pojawić się podczas napadania na wioski, jednak losowo i ma mniejsze szanse na pojawienie się niż pozostałe.

Co jest szczególne w tej skrzyni, to fakt, że zawiera ona kilka bardzo smakowitych nagród:

 • 1 karta dżokera, którą możesz zamienić na dowolną inną kartę (nawet na złotą literę!). Prawdopodobieństwo zdobycia jednej z tych kart wynosi 10%.
 • 6 kart z dowolnej kolekcji.
 • darmowe spiny, o nieokreślonej ilości, która zazwyczaj wynosi od 60 do 600 spinów. Im wyższy poziom wioski posiadasz, tym więcej kręceń możesz otrzymać z większym prawdopodobieństwem.
 • doświadczenie i jedzenie dla twojego zwierzaka. W przypadku jedzenia, zazwyczaj otrzymasz od 2 do 4 porcji.

Dobrą wiadomością jest to, że od wioski numer 11 odblokowywany jest Kalendarz Nagród, w którym otrzymasz nagrodę za każdy kolejny dzień, w którym wchodzisz do gry.

A kiedy wejdziesz do gry przez 30 kolejnych dni, nagrodą główną będzie Tajemnicza Skrzynia.

W każdym przypadku, nawet jeśli widzisz, że jest to odległy dzień, w miarę upływu tych dni będziesz otrzymywać innego rodzaju nagrody, takie jak: monety, darmowe spiny, doświadczenie i jedzenie dla zwierzaka.

Zanim dotrzesz do Tajemniczej Skrzyni, będziesz otrzymywać te nagrody:

 • Dzień 1: 900 000 monet.
 • Dzień 2: 30 spinów.
 • Dzień 3: magiczna skrzynia.
 • Dzień 4: 35 spinów.
 • Dzień 5: 5,5 miliona monet.
 • Dzień 6: 7 milionów monet.
 • Dzień 7: 17,5 miliona monet, 90 spinów, 5000 doświadczenia i 1 jedzenie dla zwierzaka.
 • Dzień 8: 20 milionów monet.
 • Dzień 17: 17,5 miliona monet i 90 spinów.
 • Dzień 22: 45 milionów monet i 90 spinów.
 • Dzień 30: tajemnicza skrzynia (możesz otrzymać od 60 do 600 spinów).

Czekanie będzie bardziej przyjemne dzięki temu, więc pamiętaj, aby wchodzić do gry codziennie i zdobywać wszystko stopniowo.

Nagrody w postaci spinów lub darmowych spinów

Sama ruletka w Coin Master czasami nagradza nas serią darmowych spinów. Jedynym minusem tutaj jest to, że ta nagroda ma bardzo niskiej szansie na zdobycie. Częściej otrzymuje się: monety, ataki lub napady, niż spiny.

Ale nie poddawajcie się. Kręćcie ruletką tak często, jak tylko możecie i na pewno szczęście się do was uśmiechnie, dając wam pakiety darmowych spinów, które na początkowych poziomach (do wioski 10) wynoszą zazwyczaj około 30.

Nasza rekomendacja brzmi: jeżeli od dłuższego czasu nie otrzymaliście darmowych spinów, warto obstawiać z wyższym mnożnikiem (x2, x3, x5…). W ten sposób, jeżeli wkrótce uda się zdobyć darmowe spiny, ich liczba zostanie pomnożona przez mnożnik, co zwiększy Waszą nagrodę.

Zapraszanie przyjaciół

Grając w grę, zdacie sobie sprawę, że Facebook odgrywa kluczową rolę w strategii promocyjnej gry. Dlatego też Coin Master rozdaje wiele spinów za każdego przyjaciela, który zainstaluje grę w Waszym imieniu.

Choć możecie zapraszać przyjaciół z dowolnej sieci społecznościowej, takiej jak WhatsApp czy Telegram, jeśli zrobicie to za pośrednictwem Facebooka, otrzymacie dodatkowo 30 spinów za każdego nowego gracza, który zainstaluje grę dzięki Wam na tej sieci społecznościowej.

Ważne jest, abyście wiedzieli, że aby to się liczyło, osoba zaproszona na Facebooku nie może wcześniej grać w tę grę, w przeciwnym razie nie zostanie dodany jako zaproszenie.

Na zakończenie tego triku, trochę niecnej rady: jeżeli macie kilka profili na Facebooku, z różnymi adresami e-mail, możecie udawać, że zapraszacie samych siebie do tych kont. Ponadto, jeśli macie kilka kont Coin Master, możecie codziennie wzajemnie wysyłać sobie darmowe spiny z tych kont.

Zwracajcie uwagę na wasze media społecznościowe (Facebook, Twitter, Instagram)

Z Facebooka i Twittera macie szansę codziennie zdobywać darmowe spiny, a co więcej, stanie się to czymś zabawnym, ponieważ zazwyczaj organizowane są zagadki lub łamigłówki wśród tych, którzy chcą zdobyć darmowe spiny.

Jeśli chcecie spróbować swojego szczęścia i być jednym z tych szczęśliwców, którzy wygrywają spiny w Coin Master, poniżej zamieszczamy główne profile społecznościowe, na których przekazywane są te informacje dla graczy:

 • Twitter: każdego dnia dostaniecie zagadkę lub temat do omówienia. Jeśli odpowiecie na ten tweet, następnego dnia zostaną wymienieni dwaj zwycięzcy spośród wszystkich, którzy odpowiedzieli.
 • Facebook: tutaj jest łatwiej zdobyć spiny, ponieważ codziennie dają wam nowy link do gry połączonej z Facebookiem, dzięki czemu możecie zdobyć darmowe spiny. Zamiast tweetować, wystarczy kliknąć w link.
 • Instagram: Musicie zostawić komentarz pod ich postami lub historiami, aby spróbować swojego szczęścia i zobaczyć, czy jesteście jednymi z tych szczęśliwców, którzy zdobywają codzienne nagrody.

Kompletowanie kolekcji kart

Nasze kolekcje kart w Coin Master są wielką atrakcją, aby posuwać się do przodu w grze i stać się milionerem. Za każdym razem, gdy skończycie kolekcję, otrzymacie bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak miliony monet lub wiele spinów.

Im rzadsza jest ta kolekcja, tym lepsze nagrody dostaniecie. Na przykład, gdy skończycie kolekcję kart „Posągi”, otrzymacie 100 spinów.

Warto zauważyć, że nie wszystkie odblokowane kolekcje pojawiają się od razu, ale będziesz je odblokowywać w miarę postępu w wioskach. Dzięki temu będziesz mieć czas na ukończenie reszty.

Aby zdobyć karty, będziecie musieli otwierać skrzynie, które zdobywacie poprzez rabowanie wiosek lub zdobywanie nowych poziomów. Powinniście również być uważni na media społecznościowe i samą grę, ponieważ czasami ogłaszane są wydarzenia związane z wymianą kart, aby ułatwić ukończenie kolekcji.

Nasze ulubione strategie, aby zdobyć jeszcze więcej darmowych spinów

Jeśli chcesz zdobyć jeszcze więcej spinów dzisiaj, podsumuję kilka najłatwiejszych sztuczek, które można zastosować, aby je zdobyć:

 • Wykorzystaj 5 nowych edycji, które otrzymujesz co godzinę w maszynie. Osiąga się je bez żadnej dodatkowej akcji, więc nie przegap okazji i skorzystaj z nich.
 • Jeśli przejdziesz z menu głównego do opcji Prezenty, będziesz mógł zaprosić przyjaciół, od których otrzymasz dodatkowe darmowe spiny za każdego, kto zarejestruje się w aplikacji dzięki twojemu zaproszeniu. Liczba zdobytych spinów będzie zależeć od numeru twojej wioski (im wyższy numer, tym większa nagroda).
 • Zdobywaj nowe poziomy. Za każdym razem, gdy awansujesz z wioski, kończąc wszystkie jej budowle, otrzymasz paczkę nagród, wśród których są 25 darmowych spinów.
 • Przeprowadzaj napady, aby odkryć tajemnicze skrzynie. Mają one bardzo niską szansę na pojawienie się, ale w niektórych rundach zdobędziesz skrzynie, które zawierają darmowe spiny.
 • Wykorzystaj kalendarz nagród od wioski numer 11. Otrzymasz nagrodę za każdy kolejny dzień, w który grasz w Coin Master, wśród których są liczne rundy spinów.
 • Kompletuj kolekcje kart, aby otrzymać smakowite nagrody. Ponownie, oprócz milionów monet, otrzymasz spiny jako nagrodę za swoje wysiłki w zbieraniu wszystkich kart.

Jak zdobyć 50 darmowych spinów w Coin Master

Darmowe spiny, które można zdobyć poprzez codzienne linki, zwykle oscylują w liczbie 10 lub 25 na link. Dobrą wiadomością jest fakt, że dostępne są różne linki każdego dnia. Dzięki temu, korzystając z nich regularnie, masz możliwość zdobycia do 50 darmowych spinów w ciągu 24 godzin.

Sztuczką jest nie czekać na magiczny przycisk, który da ci 50 spinów, ponieważ takie wysokie ilości nigdy nie są udostępniane.

Ale jak możesz zobaczyć na początku tego przewodnika, oferowane są nagrody w postaci 10 lub 25 darmowych spinów codziennie. W ten sposób zdobędziesz 50 spinów lub nawet więcej, jeśli wykorzystasz wszystkie linki.

Dodatkowo, linki mają kilka dni ważności (prawie tydzień), więc będziesz mógł nie tylko skorzystać z dzisiejszych lub najnowszych linków, ale także z tych sprzed kilku dni.

Inne sprawdzone portale oferujące darmowe zakręcenia w Coin Master:

Kody do Coin Master byłyby dużym ułatwieniem, ponieważ pula nagród mogłaby być bardziej rozbudowana – o skrzynki, karty kolekcjonerskie czy nowe zwierzaki. Niestety twórcy nie wprowadzili tej mechaniki do swojej gry i dlatego trzeba posiłkować się linkami dającymi darmowe zakręcenia do Coin Master.

Mogą Cię zainteresować:

Fan gier wszelakich, który nie boi się wyzwań, nawet takich jak tutorial do Cupheada. Kiedy ma czas to gra, a czas ciągle ma i udaje mu się go znaleźć jeszcze na czytanie książek, wśród których Władca Pierścieni i Wiedźmin zajmują wyjątkowe miejsce. Najlepiej działa pod presją czasu, gdy coś miało być wykonane na za dwa dni temu.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO