Darmowe dodatki do The Sims 4

| autor: Żaneta Żydek | Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Darmowe dodatki do The Sims 4

The Sims 4 to wyjątkowa pozycja – przyciąga do siebie nie tylko zapalonych graczy, lecz także osoby, dla których to pierwsza przygoda z wirtualną rozrywką. Popularność tego tytułu stale rośnie dzięki kolejnym rozszerzeniom i akcesoriom rozwijającym rozgrywkę – zwłaszcza kiedy są one bezpłatne. Wiele osób zakłada, że wszystkie dodatki do The Sims 4 są płatne, jednak mamy dobrą wiadomość. Oto 3 darmowe dodatki do The Sims 4, którymi w tej chwili możesz podkręcić swoją rozgrywkę

The Sims 4 – dodatki za darmo

Każdy z pewnością by chciał, żeby do The Sims 4 wszystkie dodatki były za darmo – niestety, tak nie jest. Są jednak rozszerzenia, które można zdobyć bez konieczności wydawania na nie pieniędzy. W tym artykule wyróżniamy wszystkie aktualnie dostępne darmowe dodatki do The Sims 4:

Aby zagrać w dodatki do The Sims 4 za darmo, wystarczy dodać je do konta na Steamie lub kliknąć przycisk „Zdobądź” na stronie Epic Games.

Darmowy dodatek do The Sims 4: My First Pet Stuff

Listę zaczniemy od dostępnego na platformach Steam oraz Epic Games rozszerzenia My First Pet Stuff. Nie czekaj i niezwłocznie pobierz je bezpłatnie, ponieważ promocja trwa tylko do 9 stycznia 2024 roku, do godziny 19:00.  Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do całej zawartości pakietu, wymagana jest podstawowa wersja gry oraz dodatek Cats & Dogs

W pakiecie My First Pet Stuff otrzymasz:

  • małe zwierzęta, takie jak chomiki, szczury, jeże i miniaturowe bawolusy;
  • nowe ubrania dla psów i kotów;
  • wzory i meble inspirowane zwierzęcymi motywami.
Interesują Cię dodatki do The Sims 4 za darmo? Sprawdź My First Pet Stuff.
Interesują Cię dodatki do The Sims 4 za darmo? Sprawdź My First Pet Stuff.

Podaruj swoim simom ich pierwsze zwierzaki, baw się z nimi i dopilnuj, aby były zdrowe. To dobry początek na naukę opieki nad zwierzętami, zanim postanowisz adoptować psa czy kota.

Darmowy Zestaw Świąteczny do The Sims 4

Dodatek The Sims 4 My First Pet Stuff nie jest jedynym bezpłatnym pakietem. Fani The Sims 4, których interesują dodatki za darmo, mogą zyskać także Zestaw świąteczny dostępny na platformach Steam i Epic Games. Zima to idealny moment na pobranie tego rozszerzenia – w sam raz, by poczuć świąteczną atmosferę! Zestaw zawiera świąteczne stroje dla simów oraz dekoracje, takie jak lampki, śnieżynki na szyby czy bałwany.

Na liście zawierającej darmowe dodatki do The Sims 4 znajduje się również Zestaw Świąteczny.
Na liście zawierającej darmowe dodatki do The Sims 4 znajduje się również Zestaw Świąteczny.

Darmowy dodatek to The Sims 4: Romantyczny ogród Akcesoria

Drugi darmowy dodatek to The Sims 4 Romantyczny ogród Akcesoria. Podobnie jak w przypadku My First Pet Stuff, oferta z nim związana jest ograniczona czasowo. Rozszerzenie można odebrać na platformie Steam do 9 stycznia 2024 r., do godz. 19:00, a na Epic Games do 18 stycznia 2024 r., do godz. 17:00. Zapewnij romantyczny nastrój swoim simom i stwórz dla nich wiktoriański ogród z fontanną lub studnią życzeń!

Jeśli szukasz innych darmowych sposobów na podkręcenie rozgrywki w The Sims 4, to z pewnością zainteresują Cię kody do the Sims 4. Najpopularniejsze są kody na pieniądze, które znacznie ułatwiają zabawę, jednak to dopiero początek tego, co możesz zrobić korzystając z kodów.

Inne popularne artykuły w tematyce The Sims:

Komputronik Gaming Google News
Fanka japońskiej literatury i kinematografii oraz gier wideo, głównie RPG i MMO. Odnajduje się w świecie kulinarnym i wyznacza sobie nowe ścieżki smaku. Zawodowo zajmuje się korektą, ale próbuje swoich sił jako autorka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (6 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO