Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – premiera już w grudniu

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – premiera już w grudniu

Główne prace nad ostatnią grą studia CD Projekt RED dobiegły końca i nie dostanie ona już żadnej nowej zawartości. Z tego powodu deweloperzy zapowiedzieli wydanie kompletnej wersji o nazwie Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. Trafi ona na rynek 5 grudnia i zaoferuje nie tylko podstawową wersję gry, ale również dodatek Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – premiera i zawartość

W skład Cyberpunk 2077: Ultimate Edition wejdzie podstawowa wersja gry z aktualizacją 2.0 oraz jedyne rozszerzenie Phantom Liberty. Kompletna edycja gry zawierać będzie też całą darmową zawartość dodatkową, którą wypuściło CD Projekt Red – mowa tutaj o samochodach, broniach oraz elementach ubioru. Dojdą do tego również przedmioty wchodzące w skład programu „Moje nagrody”, które normalnie można było otrzymać po wcześniejszej rejestracji na stronie gry.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition będzie można nabyć 5 grudnia w edycji cyfrowej oraz fizycznej.

Kompletna paczka dostępna będzie na PC, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto przy tym zaznaczyć, że kupując wersję fizyczną, jedynie w przypadku konsol otrzymamy płytę z grą.

W przypadku PS5 na nośniku znajdzie się jedynie podstawka – dodatek udostępniony zostanie w formie kodu, uprawniającego do jego pobrania w formie cyfrowej. Posiadacze Xbox Series X otrzymają cały zestaw zapisany na płycie. Cyberpunk 2077: Ultimate Edition w wydaniu na komputery osobiste zawierać będzie wyłącznie kody na podstawową wersję gry i DLC do wykorzystania na platformie GOG.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition – cena

CD Projekt Red nie ujawnił jeszcze ceny kompletnej edycji Cyberpunk 2077. Ultimate Edition już teraz jednak budzi kontrowersje. Gracze zwracają uwagę, że nie oferuje ona żadnych bonusów. Rozczarowuje zwłaszcza wydanie fizyczne na PlayStation 5. Może jednak cena nam to wynagrodzi?

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO