Cyberpunk 2077 – romanse. Przewodnik po wątkach romansowych

| autor: Michał "Wyzpun" Serwicki | Przeczytasz w 4 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Cyberpunk 2077 – romanse. Przewodnik po wątkach romansowych

Mieszkańcy Night City żyjący pod naciskiem licznych korporacji nie mają lekko. Pomimo takiej sytuacji wielu z nich chce zaznać normalności, a także nawiązać z kimś głębszą relację. Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwe w grze Cyberpunk 2077 romanse. Dowiecie się, jak do nich doprowadzić oraz jakie wymagania musi spełniać Wasza postać.

Spis treści:

Seksworkerzy

  • Wymagania: brak

Chcąc szybko przeżyć chwile uniesień, należy udać się do dzielnicy Westbrook w Japantown. Nie są to typowe dla gry Cyberpunk 2077 romanse, tylko raczej płatna, przelotna przyjemność, ale warto o niej wspomnieć.

Cyberpunk 2077 mapa
Japantown to jedyna dzielnica, w której spotkamy seksworkerów.

W rzeczonej lokacji znajdują się seksworkerzy, którzy na mapie zostali oznaczeni białym symbolem ust. Po wybraniu odpowiedniej opcji dialogowej i uiszczeniu opłaty spędzą oni noc z V.

W grze istnieją tylko dwa modele seksworkerów – kobieta i mężczyzna.
W grze istnieją tylko dwa modele seksworkerów – kobieta i mężczyzna.

Meredith Stout

Cyberpunk 2077 romanse Meredith Stout
W grze Cyberpunk 2077 romanse są zazwyczaj bardziej głębokie. W przypadku Meredith mowa tylko o jednej wspólnie spędzonej nocy.
  • Wymagania: brak

Agentkę tę poznajemy podczas głównego zadania – „Bilet wstępu”. W przypadku tego romansu nie możemy zignorować opcjonalnego spotkania ze Stout na początku misji, a w trakcie samej rozmowy należy zachowywać się poprawnie.

Następnie otrzymamy chip i podczas interakcji z Maelstromem musimy działać zgodnie z planem, czyli nie możemy sprzymierzyć się z gangiem i Royce’em.

Jeżeli wykonaliśmy wszystkie kroki, Meredith pojawi się przed siedzibą Maelstromu, co będzie oznaczać, że romans jest możliwy.

Kilka dni później, w dalszej części gry, Stout napisze do nas SMS-a i zaproponuje spotkanie w No-Tell Motel, gdzie ubrana w bieliznę będzie czekać we wskazanym pokoju. Romans skończy się intymną sceną.

River Ward

Cyberpunk 2077 romanse River
  • Wymagania: kobieca budowa ciała

Romans można rozpocząć w misji „Kwestia czasu”, w której po uratowaniu siostrzeńca detektywa mamy szansę wybrać opcję dialogową wyrażającą zainteresowanie tym bohaterem.

Kolejnym etapem jest quest „Chłopiec z pistoletem”. Gdy V znajdzie się z Riverem na wieży wodnej, podczas rozmowy może go pocałować, a następnie spędzą ze sobą noc, po której pojawi się opcja związania się z detektywem.

Kerry Eurodyne

Cyberpunk 2077 romanse Kerry
  • Wymagania: męska budowa ciała i męski tembr głosu

Po ukończeniu zadania „Gdzie jest Johnny?” odblokujemy quest „Niespodzianka”, w którym po raz pierwszy spotkamy Kerry’ego, co da dostęp do szeregu misji pobocznych związanych z tym muzykiem.

Pierwszym istotnym questem jest „Ciemna strefa”. Ważne, abyśmy podczas niego spotkali się z Kerrym na tarasie i pocałowali go. Doprowadzi to do misji „Teoria wielkiego wybuchu”, podczas której udzielenie muzykowi pomocy sprawi, że V będzie mógł odbyć z nim stosunek i wejść w związek.

Panam Palmer

Cyberpunk 2077 romanse - Panam
  • Wymagania: męska budowa ciała

Panam bliżej poznamy w końcowej części misji „Na rozdrożach”. Po nocy spędzonej w Sunset Motelu należy wykonywać zadania poboczne związane z tą bohaterką.

Pierwszym jest quest „Kto sieje wiatr”, w którym V razem z Panam zmuszeni są spędzić noc na farmie. Podczas sceny należy zaproponować ściągnięcie butów towarzyszce i wybrać jedną z opcji oznaczonych dłonią (najlepiej „Mam kilka pomysłów”).

Drugim etapem jest zadanie „Nie mów Saulowi”. Zgodnie z nazwą nie możemy zdradzić Saulowi planu Panam na początku questa. W dalszej części, podczas rozmowy na wieży, nie możemy wybrać opcji ujawniającej, że robimy to dla pieniędzy.

Punktem kulminacyjnym romansu z Panam jest misja „Właściwy moment”. Jeśli wcześniej udało nam się zbliżyć do bohaterki, to podczas nauki sterowania Basiliskiem i połączenia układów nerwowych będziemy mogli pozwolić Panam nas dotknąć. Doprowadzi to do intymnej sceny między postaciami, a V zwiąże się z bohaterką. Dodajmy, że jeśli chodzi o obecne w grze Cyberpunk 2077 romanse, ten z Panam cieszy się szczególną popularnością.

Judy Alvarez

Cyberpunk 2077 romanse Judy
  • Wymagania: kobieca budowa ciała i kobiecy tembr głosu

Romans jest możliwy w trakcie wykonywania pobocznych misji związanych z Judy. Pierwszym istotnym questem jest „Tysiące twarzy, setki miraży”, w którym – aby mieć szansę na głębszą relację z bohaterką – musimy odmówić Maiko podczas konfrontacji między V i Judy a przedstawicielką gangu.

Po zakończeniu zadania doczekamy się od Judy telefonu z propozycją spotkania w domu nad jeziorem. Następnie należy zgodzić się na wspólne nurkowanie.

Po wyjściu z wody Judy zaproponuje nocleg – aby pogłębić tę relację, należy się zgodzić i podczas rozmowy w łazience pocałować bohaterkę. Doprowadzi to do intymnej sceny, a następnego ranka można wyznać Judy miłość, co jednoznacznie będzie oznaczać związek.

Cyberpunk 2077 romanse – czy są też Widmie wolności?

W rozszerzeniu Widmo wolności możemy bliżej poznać Songbird i Solomona Reeda, jednak w ich przypadku twórcy zrezygnowali z opcji romansowania i intymnych scen. Tym samym w grze Cyberpunk 2077 romanse są możliwe jedynie z postaciami wymienionymi w poprzednim nagłówku.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Z wykształcenia dziennikarz i medioznawca. Fan komiksu superbohaterskiego i horroru, a także papierowych i komputerowych gier RPG. Noce spędza na pisaniu opowiadań oraz przygód do Dungeons & Dragons oraz na nadrabianiu seriali i kolejnych próbach w przechodzeniu roguelikeów.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO