Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest pełen easter eggów; tego docenią fani Wiedźmina

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest pełen easter eggów; tego docenią fani Wiedźmina

Studio CD Projekt RED znane jest z umieszczania różnych easter eggów w swoich grach. W Wiedźminie 3 pojawił się słynny skrytobójca, a w Cyberpunk 2077 można było spotkać Hideo Kojimę. Nic więc dziwnego, że w pierwszym i ostatnim dodatku do ich najnowszej produkcji również nie brakuje ciekawych nawiązań! I nie, nie chodzi wcale o obecność Dawida Podsiadło w Phantom Liberty, ale o coś bardziej nietypowego.

Wiedźmiński easter egg w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty dodaje do gry nową dzielnicę o nazwie Dogtown. Gracze przeszukują ją, mając nadzieję na odnalezienie ciekawych easter eggów. Jeden z nich został sprytnie ukryty, a do tego nawiązuje do innej gry studia – Wiedźmina 3. Można natknąć się na niego praktycznie na samym początku zabawy!

Kiedy uruchomisz Phantom Liberty, w ramach kampanii będziesz musiał wykonać telefon, wykorzystując w tym celu stary telefon. Oczywiście nie musisz od razu wykręcać fabularnego numeru – zamiast tego skorzystaj z tych, które widnieją na ścianie za urządzeniem. Każdy z nich to inny easter egg, więc warto sprawdzić wszystkie.

Najważniejszy numer to 5745552377. Jeśli pod niego zadzwonisz, w słuchawce usłyszysz główny utwór muzyczny z Wiedźmina 3! Warto samemu sprawdzić tego easter egga, aby zobaczyć reakcję Johnny’ego Silverhanda na ten charakterystyczny dźwięk. Gdy skorzystasz z numeru 6175556277, usłyszysz utwór „Never Fade Away” autorstwa zespołu, w którym grał bohater.

Na ścianie co prawda nie ma numeru 911 czy 80085, ale i tak polecam pod nie zadzwonić, aby zobaczyć, co się stanie. Oczywiście to nie jedyne kombinacje. Kto wie, może uda Ci się samemu odkryć jakiegoś easter egga?

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO