Chcesz potężną broń w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Możesz ją bardzo łatwo zdobyć

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Chcesz potężną broń w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Możesz ją bardzo łatwo zdobyć

Rozszerzenie Phantom Liberty (w polskiej wersji językowej Widmo Wolności) wprowadza do Cyberpunka 2077 nie tylko kolejny wątek fabularny. Znajdują się w nim również nowe lokacje, przeciwnicy czy w końcu przedmioty. Jeden z nich – karabin szturmowy 5. poziomu Kyubi X-MOD2 – powinien zwrócić Waszą szczególną uwagę. Jest to bowiem potężna broń, która dodatkowo jest otwarta na modyfikacje. Co jednak najważniejsze, można ją zdobyć bez większego wysiłku praktycznie na początku rozgrywki w dodatku.

Karabin Kyubi X-MOD2 – jak zdobyć?

Przede wszystkim musicie udać się do mniej-więcej centralnej lokalizacji w Dogtown, tuż obok punktu szybkiej podróży Golden Pacific, i odnaleźć okrągły zbiornik wodny. Wskoczcie do niego i zanurkujcie. Po chwili powinniście ujrzeć charakterystyczny, pomarańczowy symbol łupu w pobliżu utopionego ciała. To właśnie interesujący nas karabin. Teraz wystarczy wrócić na powierzchnię i cieszyć się nowym orężem. Cały proces zdobywania tej broni możecie zobaczyć na poniższych screenach.

Karabin Kyubi X-MOD2 – jak zdobyć? cz.1
Karabin Kyubi X-MOD2 – jak zdobyć? cz.2
Karabin Kyubi X-MOD2 – jak zdobyć? cz.3
Karabin Kyubi X-MOD2 – jak zdobyć? cz.4

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani co do przydatności karabinu Kyubi X-MOD2, to poniżej zamieszczamy jego pełne statystyki. Jak widać, powoduje on całkiem przyzwoite obrażenia oraz ma dobry zasięg, a dodatkowo posiada całkiem przydatne bonusy. Może się zatem okazać, że nie będziecie potrzebowali już żadnej innej broni do samego końca rozgrywki.

Ta broń z pewnością wystarczy do samego końca Phantom Liberty

Odświeżenie Cyberpunka 2077

Przypominamy, że rozszerzenie Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest dostępne wyłącznie na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na wszystkich tych platformach tytuł jest dostępny w pełnej polskiej wersji językowej. Niedługo przed jego premierą podstawowa wersja popularnego RPG-a akcji studia CD Projekt RED otrzymała dużą aktualizację 2.0, poprawiającą całą masę błędów i wprowadzającą wiele nowości. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie w poniższym artykule.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (5 głosów)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO