Cyberpunk 2077 otrzyma łatkę 2.02 – co zostanie poprawione?

| autor: Miłosz "AlexB" Szubert | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Cyberpunk 2077 otrzyma łatkę 2.02 – co zostanie poprawione?

Minął już ponad miesiąc od premiery aktualizacji 2.0. do Cyberpunka 2077. Poprawiła ona mnóstwo elementów tego futurystycznego RPG-a polskiego studia CD Projekt RED i wprowadziła wiele nowych rzeczy, dzięki czemu zainteresowanie tytułem wśród graczy wzrosło. Pomógł w tym także debiut dużego dodatku fabularnego zatytułowanego Phantom Liberty (w rodzimym tłumaczeniu Widmo Wolności). Twórcy serii Wiedźmin nie spoczywają jednak na laurach po tym, jak w pewnym stopniu odzyskali zaufanie graczy po rozczarowującej dla wielu premierze podstawowego Cyberpunka 2077. Dowodem na to jest łatka 2.02, która już wkrótce zawita do omawianej produkcji.

Cyberpunk 2077 patch 2.02 – czego się spodziewać?

Co takiego zmieni w grze łatka 2.02? Przede wszystkim kilka problemów związanych z określonymi zadaniami. Oto spis poprawek przygotowany przez CD Projekt RED. 

  • V nie będzie już umierać po wejściu do AV-ki Delamaina w misji Spójrz na to miasto z góry.
  • Naprawiono zasunięte drzwi blokujące wejście do Black Sapphire w Interregnum.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego wszczepy mogły zostać obniżone do Generacji I po aktualizacji gry do wersji 2.01.
  • Poprawiono efekty pasywne za zdobycie umiejętności.
  • Zbalansowano liczniki czasu w misjach kurierskich.

Nie są to wszystkie atrakcje, jakie szykuje dla nas CD Projekt RED w rzeczonej aktualizacji. Na kolejne szczegóły przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Znany problem czeka na rozwiązanie

Ponadto polska ekipa zaznaczyła, że posiadacze Cyberpunka 2077 na konsoli Xbox Series X/S nadal mogą spotkać się z problemem, w wyniku którego nie otrzymują samochodu Quadra Sport R-7 „Vigilante” jako bonusu za zamówienie gry w przedsprzedaży. Jego przyczyny są obecnie badane. Miejmy nadzieję, że zostanie on rozwiązany szybciej niż później.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 w wersji 2.0 jest dostępny na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na wszystkich tych platformach tytuł można ograć w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i dialogi).

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO