Cyberpunk 2077 zostanie upiększony przez popularny mod do Wiedźmina 3

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Cyberpunk 2077 zostanie upiększony przez popularny mod do Wiedźmina 3

Autor HD Reworked Project, popularnej modyfikacji do Wiedźmina 3, ma powód do dumy. Jego praca została doceniona nie tylko przez fanów gry (ponad 5 milionów pobrań), ale także CD Projekt RED – do tego stopnia, że projekt stał się integralną częścią nextgenowej łatki hitowego RPG-a o łowcy potworów. W podobny sposób upiększona zostanie inna gra polskiego studia, czyli Cyberpunk 2077. Twórca modyfikacji, znany jako Halk Hogan, podzielił się pierwszymi próbkami swojej pracy.

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project zapowiedziany

Halk Hogan poinformował, że podczas pracy nad modyfikacją skupi się na poprawie jakości najgorszych tekstur i modeli. Dużo uwagi ma poświęcić optymalizacji, aby jego projekt nie wpłynął negatywnie na wydajność Cyberpunka 2077. Jednocześnie obiecuje, że nie zmieni stylu artystycznego gry. Za sprawą udostępnionego filmu możecie ocenić pierwsze efekty jego pracy. Materiał znajdziecie poniżej:

Na ten moment nie widać wielu drastycznych zmian, bo – jak przyznaje sam autor – nad projektem pracuje od niedawna. Dostrzegamy wyraźną poprawę w wyglądzie elementów stanowiących tło – jak liście krzewów, pęknięcia na asfalcie czy graffiti na ścianach. To samo tyczy się wyglądu kamieni czy samej ziemi. W przyszłości będzie tego jednak znacznie więcej.

Twórca HD Reworked Project nie jest w stanie podać nawet przybliżonej daty premiery swojej modyfikacji. Wersji 1.0 powinniśmy jednak spodziewać się wkrótce.

Warto jednocześnie zauważyć, że Halk Hogan pracuje także nad nową wersją tej samej łatki do Wiedźmina 3. Jakością ma przewyższać to, co obecnie znajduje się w nextgenowej wersji gry. Fani gier CD Projektu mają więc na co czekać.

Mogą Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO