CS:GO znika z Twitch.tv! Zobaczcie, co może to oznaczać

| autor: Patryk Manelski | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
CS:GO znika z Twitch.tv! Zobaczcie, co może to oznaczać

Counter-Strike 2 miało zadebiutować tego lata, więc wielu powie, że Valve się spóźniło, ponieważ mamy już kalendarzową jesień. Można będzie im to jednak wybaczyć, jeśli CS2 faktycznie okaże się tak dobrą grą, na jaką się zapowiada. Wygląda na to, że to już dzisiaj otrzymamy nową wersję szalenie popularnej, sieciowej strzelanki. Na to wskazują wszystkie poszlaki.

CS:GO znika z Twitcha, pora na CS2?

W zeszłym tygodniu na Twitterze Valve zapytało graczy, co robią w przyszłą środę. Ten jeden wpis wystarczył, aby rozbudzić ich wyobraźnię. Tak się składa, że mowa o 27 września! Zapytanie deweloperów jeszcze niczego nie przesądza, bo równie dobrze może ono dotyczyć otwarcia Counter-Strike 2 na szersze grono osób. Tak czy inaczej CS:GO najpewniej już wkrótce przestanie istnieć. Skąd ten wniosek?

Otóż Valve usunęło CS:GO z Twitch.tv. Wspomnianej gry nie ma już w bibliotece platformy streamerskiej, co oznaczać może w zasadzie tylko jedno – na jej miejsce przyjdzie CS2. Nie byłoby to niespodzianką, ponieważ nowa gra to tak naprawdę aktualizacja do leciwego już tytułu. To również wyraźny sygnał od Valve, że firma jest gotowa na udostępnienie Counter-Strike 2 większej liczbie graczy.

Przypominam, że CS2 będzie darmową, sieciową strzelanką, dostępną tylko na Steamie. Jeśli grałeś w CS:GO, to nie musisz martwić się o utratę cennych skórek – zostaną one przeniesione do nowej gry. Czy nastąpi to jeszcze dzisiaj? O tym dopiero się przekonamy! Pozostaje cierpliwie czekać i liczyć na to, że Valve znów nie wodzi społeczności za nos, tylko faktycznie pozwoli zagrać w Counter-Strike 2 wszystkim chętnym.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Jego życiem jest wirtualna farma na której może hodować cyfrowe pomidory. Swój wolny czas ładuje również w gry MMO, bo kocha interakcję z innymi graczami. Nie ma znaczenia, czy chodzi o walkę, handel, współpracę, czy zwykłą rozmowę – ten element bawi go najbardziej. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma dostępu do Sieci, daje nura do świata mang oraz fantastyki, zwłaszcza tej polskiej.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO