Cities: Skylines 2 ma imponować skalą; oficjalna zapowiedź

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Cities: Skylines 2 ma imponować skalą; oficjalna zapowiedź

Cities: Skylines 2 powstaje, a twórcy mają ambicję stworzenia najbardziej realistycznego city buildera, z jakim mieliśmy dotąd do czynienia. Nie wiemy jednak zbyt wiele na temat nowej produkcji. Paradox Interactive pokazało zwiastun bez rozgrywki i udostępniło tylko podstawowe informacje. Półgodzinny zapis całego pokazu znajdziecie poniżej.

Cities: Skylines 2 jeszcze w tym roku

Cities: Skylines 2 ma się pojawić jeszcze w tym roku, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S – od dnia premiery ma być oferowana w abonamencie Xbox Game Pass. Na Steamie znajdziecie już kartę produktu, ale nie ma na niej zbyt wielu istotnych informacji – np. ceny i wymagań sprzętowych Cities: Skylines 2. Wiemy natomiast, że gra zostanie udostępniona w polskiej wersji językowej.

Z opisu gry możemy wywnioskować, że otrzymamy wiele opcji w trybie budowania miasta, a wszystkie nasze decyzje będą niosły realne konsekwencje – gra często wystawi nas w ten sposób na próbę. Świat gry ma się ciągle zmieniać i ewoluować oraz stawiać przed nami kolejne wyzwania – za sprostanie im zostaniemy sowicie wynagrodzeni.

Trudno jednak w tej chwili ocenić, jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce, bo zwiastun Cities: Skylines 2 pozbawiony jest fragmentów rozgrywki. W niedalekiej przyszłości najpewniej pojawi się odpowiedni materiał i wtedy będziemy mogli wstępnie założyć, jakiej jakości oczekiwać po grze. W sferze oprawy graficznej i optymalizacji (a co za tym idzie – skali zaawansowania) możemy jednak już teraz spodziewać się dużego kroku naprzód.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (4 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO