Charytatywny streaming Gra Paczka 2! Startujemy już w czwartek 12.11

Autor
Ekipa Komputronik
Grupa technologicznych zapaleńców, którzy o świecie gamingu wiedzą wszystko. Doradzimy, poradzimy i opiszemy wszystko, co chciałbyś wiedzieć o świecie gier.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)
| autor: Ekipa Komputronik |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Charytatywny streaming Gra Paczka 2! Startujemy już w czwartek 12.11

W czwartek o 15:00 rusza druga edycja charytatywnego maratonu streamów w ramach Gra Paczka 2. Popularni polscy Streamerzy zjednoczą siły po raz kolejny, aby Szlachetna Paczka mogła dotrzeć z pomocą do każdego potrzebującego. Będzie to ponad 60 godzin relacji na żywo, podczas których czekają na Was liczne nagrody. Akcja potrwa do północy 15.11.

Co to jest Gra Paczka 2?

Gra Paczka 2 to czterodniowy charytatywny stream, którego celem jest pomoc najbardziej potrzebującym w Polsce. W akcję zaangażowana jest Szlachetna Paczka, polscy streamerzy oraz branża technologiczna.

W ramach akcji chcemy znacznie zwiększyć zasięg pomagania, aby Szlachetna Paczka dotarła do możliwie największej ilości potrzebujących rodzin, dzieci, seniorów, chorych i niepełnosprawnych.

Akcja gra paczka

Sukces pierwszej edycji Gra Paczka

Słuszność ponownej organizacji akcji potwierdza wielki sukces poprzedniej edycji Gra Paczka.

W maju 2020 dzięki zaangażowaniu ponad 80 streamerów i widzów z całej Polski akcja zebrała aż 330 tys. złotych na wsparcie dzieciaków, które w czasie lockdownu miały ograniczony dostęp do sprzętu umożliwiającego naukę zdalną oraz kontakt z rówieśnikami.

Kto zagra? Lista streamerów

Szczegółowy plan streamerów dostępny jest już na stronie grapaczka.pl. 

Na głównym streamie zagrają między innymi: Nieuczesana, Kinzzami, Rock i Borys, HighStyled, GrabaGra, Tuttek, Wonziu, Kaftann, Emi, Patryk Krutyj, NieDaRadek, Łosiu, CTSG, Dobre streamy, SirMisiek, AlbanPL, bandiT_live, GeekTechMedia, Error Code, Bracia Dymowiec, PLKD, xEmtek, koposova, Dreuuu, Mordora, Ayanoo, Slayproxx, Lempiank, Nexos + Hipnoza.

Nie będzie też brakować znanych graczy na streamach równoległych.

Nie tylko streamy, ale też konkursy z nagrodami

Partnerzy technologiczni zadbali, aby akcja była atrakcyjna również pod względem nagród. Wszystkie nagrody są już widoczne na stronie akcji.

Od gamingowych komputerów, laptopów przez podzespoły i akcesoria dla graczy po limitowane gadżety kolekcjonerskie.

Na wszystkich, którym serce pękło, po informacji o kolejnym przełożeniu premiery Cyberpunk 2077 czekają książki, zestawy kolekcjonerskie oraz masa gadżetów Cyberpunk 2077.

Komputronik Gaming i Fundacja Komputronik do puli nagród dorzuca komputer gamingowy Komputronik Infinity RX620 oraz dziesięć myszek dla graczy California Access Raccoon CA1042.

Gdzie będzie transmisja Gra Paczka 2?

Transmisje w ramach Gra Paczka 2 oglądać będziecie mogli na stronie: www.grapaczka.pl.

Pomóc możecie wpłacając wybraną przez siebie kwotę na konto akcji.

Każda wpłata bierze udział w konkursach.

Gra Paczka 2

Czytaj Więcej