Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 – znamy datę!

Autor
Miłosz "AlexB" Szubert
Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle).
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)
| autor: Miłosz "AlexB" Szubert |Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 – znamy datę!

Do premiery Call of Duty: Modern Warfare 2, czyli kolejnej odsłony kultowego cyklu pierwszoosobowych strzelanek, zostały niecałe trzy miesiące. Jednak zanim 28 października posiadacze PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S uzyskają dostęp do pełnej wersji tytułu od Infinity Ward, otrzymają oni szansę sprawdzenia jego wersji beta. Poznaliśmy nowe szczegóły na jej temat.

W trakcie beta-testów Call of Duty: Modern Warfare II będzie można sprawdzić tryb wieloosobowy. Pojawi się opcja zabawy m.in. na mapie Grand Prix, która została zaprezentowana w ostatnich godzinach. Jest ona umiejscowiona na torze wyścigowym znajdującym się w Marina Bay w Singapurze, na którym odbywa się słynne Grand Prix Formuły 1. Będzie można odwiedzić padok czy poprowadzić wymianę ognia między bolidami. Mały przedsmak tego, co czeka graczy, możecie zobaczyć na poniższym materiale filmowym.

Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 – harmonogram

No dobrze, lecz kiedy dokładnie będzie można sprawdzić Call of Duty: Modern Warfare II w ramach beta-testów? Terminy będą dwa. Pierwszy jest zarezerwowany dla graczy bawiących się na konsolach PlayStation, a drugi obejmuje wszystkich zainteresowanych. Generalnie udział w becie będzie darmowy, lecz osoby, które zdecydowały się na zakup tytułu w ramach przedsprzedaży, będą miały okazję rozpocząć zabawę wcześniej. Poniżej znajduje się oficjalny dokładny harmonogram (również w formie graficznej).

Testy beta CoD: Modern Warfare 2 – tydzień 1

  • 16 września (godzina 19:00) – 17 września – osoby, które zdecydowały się na zakup gry w przedsprzedaży na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.
  • 18 września (godzina 19:00) – 20 września – wszyscy chętni na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Testy beta CoD: Modern Warfare 2 – tydzień 2

  • 22 września (godzina 19:00) – 23 września – osoby, które zdecydowały się na zakup gry w przedsprzedaży na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S.
  • 24 września (godzina 19:00) – 26 września – wszyscy chętni na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S.
Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 harmonogram

Ponadto w najbliższych tygodniach studio Infinity Ward będzie rozdawało z pomocą wybranych streamerów i youtuberów specjalne kody, dzięki którym nawet osoby bez preorderów będą mogły rozpocząć zabawę w becie Call of Duty: Modern Warfare II wcześniej. Warto zatem obserwować rozwój sytuacji.

Wrzesień może być bardzo gorący dla wszystkich miłośników cyklu Call of Duty. Beta-testy jego najnowszej odsłony mogą podkręcić atmosferę przed premierą, i to w dwójnasób. Jeśli okażą się sukcesem, to zwiększą ekscytację, a jeśli porażką, to podskoczy zainteresowanie, czy efekt finalny okaże się podobną klapą. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak wypatrywać, co takiego się wydarzy.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Czytaj Więcej


Czytaj NANO