Behind The Sims Summit – podsumowanie nowości w The Sims

| autor: Ekipa Komputronik | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Behind The Sims Summit – podsumowanie nowości w The Sims

Prezentacja Behind The Sims Summit, która miała miejsce 18 października zapowiedziała kilka nadchodzących nowości i zmian dotyczących kultowej gry The Sims. Przede wszystkim dostępne już jest The Sims 4 za darmo, zapowiedziano również nowe dodatki i aktualizacje do The Sims 4. Najbardziej wyczekiwaną zapowiedzią była oczywiście oficjalna premiera The Sims 5. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się podczas wtorkowej konferencji poświęconej jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier? Przygotowaliśmy podsumowanie Behind The Sims Summit, w którym zebraliśmy najnowsze wiadomości o Simsach.

Zapis wydarzenia Behind The Sims Summit znajdziecie poniżej. Prezentacja trwa ponad pół godziny, więc przygotowaliśmy dla Was skrót najistotniejszych informacji.

Czwórka przechodzi na model free-to-play

Jedną z najważniejszych informacji dla fanów The Sims jest fakt, że The Sims 4 od 18 października 2022 stało się oficjalnie darmową grą. Z bezpłatnej wersji The Sims może skorzystać każdy. Jest ona dostępna na prawie wszystkich platformach – PC (Steam, Origin), PS4, PS5, Xbox Series X i S oraz Xbox One zupełnie za darmo. Warto jednak pamiętać, że model free-to-play dotyczy wyłącznie podstawowej wersji czwórki.

Przeczytaj więcej:
Darmowe The Sims 4

The Sims 4 – co nowego?

Behind The Sims Summit ujawniło również kilka zmian, które pojawią się w The Sims 4, The Sims Freeplay i The Sims Mobile. Oprócz wiadomości o dostępie do The Sims 4 za darmo, we wtorkowy wieczór dowiedzieliśmy się również, że rodzina The Sims 4 zostanie powiększona m.in. o nowe dodatki.

  • W The Sims 4 pojawią się nowe światy i buildy.
  • Nastąpi aktualizacja simowych dzieci, co oznacza można będzie nimi sterować i wykonywać więcej interakcji.
  • Zapowiedziano, że powstaje nowa platforma do modów Sims 4, która umożliwi łatwe i bezpieczne pobieranie modów to The Sims 4.

The Sims Freeplay i The Sims Mobile

Kolejne aktualizacje dotyczą The Sims Freeplay i The Sims Mobile. Mowa przede wszystkim o nowej funkcji budowania/kupowania – The Sims Mobile pojawią się alkony.

Z kolei w The Sims Freeplay możemy spodziewać się m.in.:

  • Więcej odcieni skóry.
  • Dostępności wszystkich fryzur dostępnych dla każdej płci.
  • Nowej lokalizacji luksusowego jachtu.

Zapowiedź piątej części Simsów

Od premiery ostatniej wersji The Sims minęło już 7 lat. Miłośnicy gry z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę. O jej zapowiedzi dotychczas pojawiały się jedynie nieoficjalne informacje i spekulacje. Ostateczna premiera wciąż nie została ogłoszona, jednak w czasie Behind The Sims Summit po raz pierwszy oficjalnie zapowiedziano Project Rene, czyli najprawdopodobniej piątą odsłonę The Sims. Projekt jest obecnie w fazie wczesnego rozwoju.

Komputronik Gaming Google News

Mogą Cię zainteresować:

Grupa technologicznych zapaleńców, którzy o świecie gamingu wiedzą wszystko. Doradzimy, poradzimy i opiszemy wszystko, co chciałbyś wiedzieć o świecie gier.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO