Na pewno nie spodziewałeś się, że Assassin’s Creed Mirage trafi na tę platformę

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Na pewno nie spodziewałeś się, że Assassin’s Creed Mirage trafi na tę platformę

Pozostał już tylko niecały miesiąc do premiery Assassin’s Creed Mirage i mogłoby się wydawać, że na temat debiutu najnowszej odsłony serii wiemy wszystko. Okazuje się jednak, że gra trafi także na platformę, o której nie było wcześniej mowy. Mowa o iPhone, a konkretniej iPhonie 15 Pro. Jednocześnie pojawił się nowy materiał, który pokazuje 20 minut rozgrywki i część scenek bez zdradzania fabuły.

Assassin’s Creed Mirage na iPhonie 15 Pro

Informacja o tym, że w Assassin’s Creed Mirage będziemy mogli zagrać za pośrednictwem iPhone’a 15 Pro, pojawiła się na wydarzeniu zorganizowanym przez Apple, gdzie zaprezentowana została nowa oferta producenta. To pierwszy raz, kiedy główna odsłona serii pojawi się na urządzeniach mobilnych w wersji niezmienionej względem pozostałych platform.


Najnowsze telefony z serii iPhone 15:


Mobilna wersja Assassin’s Creed Mirage ma zadebiutować w przyszłym roku. Firma Apple uważa, że będzie to reprezentacja „nowej ery gamingu mobilnego”, ale to odbiorcom przyjdzie ocenić, jak sprzęt poradzi sobie z tym zadaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o żywotność baterii. Imponujący może być fakt, że w mobilnej wersji gry będziemy mogli skorzystać z ray tracingu. Niestety nie ma materiałów to potwierdzających, toteż nie możemy ocenić, jak prezentuje się ta słynna opcja na telefonach.

Gier o podobnej skali ma być na iPhonie 15 Pro więcej. Zagramy również w Death Stranding, Resident Evil 4 Remake oraz Resident Evil Village. Nie zapominajmy też o The Division Resurgence – nowym darmowym tytule, który nie ma odstawać od pełnoprawnych odsłon serii.

Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje 5 października 2023 roku na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz na Xbox One, a później w 2024 roku na iPhonie 15 Pro. Powyżej znajdziecie 20-minutowy gameplay, o którym była mowa na początku tekstu.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO