Wiemy, kiedy może wyjść Assassin’s Creed Codename Red. Gra ma być największym przebojem roku

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
Wiemy, kiedy może wyjść Assassin’s Creed Codename Red. Gra ma być największym przebojem roku

Zbliża się premiera Assassin’s Creed Mirage, gry reklamowanej jako powrót do korzeni serii. To jednak nie wszystko, co przygotowuje dla nas firma Ubisoft. Zapowiedziane zostały kolejne części cyklu Assassin’s Creed, w tym Assassin’s Creed Codename Red. Data premiery tej produkcji nie została wprawdzie ujawniona, ale pojawiły się poszlaki, sugerujące, kiedy można spodziewać się debiutu.

Assassin’s Creed Codename Red – kiedy premiera?

Przeciek, o którym mowa, pochodzi ze strony LinkedIn. Pracownica Ubisoftu, Arisa Lagunzad, prawdopodobnie ujawniła rok, w którym pojawi się osadzona w feudalnej Japonii gra należąca do serii Assassin’s Creed. Oczywiście chodzi tutaj o Codename Red. W swoim ogłoszeniu Lagunzad użyła słów „największy hit 2024 roku”. Fragment ten został wyedytowany, ale wciąż widnieje tam zwrot mówiący właśnie o przyszłym roku.

O tym, że Assassin’s Creed Codename Red pojawi się w 2024 roku, informowała wcześniej redakcja serwisu Insider Gaming. Było to pod koniec lutego 2023 r. i wspominano wtedy, że gra prezentuje się bardzo dobrze, jak na aktualną na tamten czas fazę dewelopingu – wręcz jakby była bliska zakończenia prac. Poza tym wspomniano wtedy o dwóch grywalnych bohaterach i nacisku położonym na skradanie.

Ciągle czekamy na premierę Assassin’s Creed Mirage, a Ubisoft już zapowiedział kolejne odsłony serii. Wygląda na to, że będą one pojawiać się w stosunkowo krótkich odstępach czasu, a zatem fanów cyklu czekają tłuste lata – ich ulubione uniwersum asasynów i templariuszy przejdzie dynamiczny rozwój. Trzeba jednak poczekać, aż Ubisoft oficjalnie ogłosi daty premiery poszczególnych części.

Na razie wiemy tylko, że Mirage ukaże się 12 października 2023 roku, zaś do przypuszczeń, iż Codename Red wyjdzie w 2024 r., należy podchodzić z dystansem.

Komputronik Gaming Google News

Może Cię zainteresować:

Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO