Amnesia: The Bunker – wymagania sprzętowe i 10-minutowy gameplay

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
Amnesia: The Bunker – wymagania sprzętowe i 10-minutowy gameplay

Amnesia od studia Frictional Games to jedna z najważniejszych serii gier w gatunku horroru. Swego czasu przyczyniła się ona do powstania odłamu produkcji, w których bohater nie mógł bronić się przed zagrożeniem, a był zdolny jedynie przed nim uciekać. Wspomniany nurt nieco ewoluował, podobnie jak sama seria. Owocem tego jest najnowsza odsłona, czyli Amnesia: The Bunker. W sieci pojawił się świeży, 10-minutowy gameplay z tej pozycji. Poza tym dostępne są wymagania sprzętowe i inne ważne informacje.

Wymagania sprzętowe Amnesia: The Bunker

Poniżej znajdziecie wymagania sprzętowe gry Amnesia: The Bunker.

Minimalne wymagania Amnesia: The Bunker na PC:

  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (wersje 64-bitowe)
  • Procesor: Intel Core i3 lub AMD FX 2,4 Ghz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: OpenGL 4.0, Nvidia GTX 460, AMD Radeon HD 5750 lub Intel HD 630
  • Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane wymagania Amnesia: The Bunker na PC:

  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (wersje 64-bitowe)
  • Procesor: Intel Core i5 lub AMD Ryzen 5
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: OpenGL 4.3, Nvidia GTX 680, AMD Radeon RX 580 lub Intel Xe-HPG
  • Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni


Amnesia: The Bunker – kiedy premiera?

Amnesia: The Bunker zadebiutuje 28 maja 2023 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Cena gry nie jest jeszcze znana.

Gameplay i fabuła w Amnesia: The Bunker

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, Amnesia: The Bunker stawia przed nami cel ucieczki z danego miejsca. Tym razem jest to opuszczony bunkier z czasów I wojny światowej. W grze wcielamy się we francuskiego żołnierza Henriego Clémenta, mającego do dyspozycji rewolwer i latarkę dynamo, a także znajdowane po drodze zapasy, które przydadzą się do wytwarzania nowych przedmiotów. Otrzymane w ten sposób rzeczy pomogą w rozwiązywaniu problemów, nie tylko związanych z walką.

Najważniejsze elementy rozgrywki zostały zaprezentowane na powyższym materiale wideo. Akcja gry Amnesia: The Bunker dzieje się w półotwartym świecie, a wszystko, co robimy, niesie znaczące konsekwencje, które nie zawsze będą łatwe do przewidzenia – to z kolei ma prowadzić do tego, że tę produkcję warto będzie ukończyć więcej niż raz. Nowość w stosunku do poprzedników stanowi obecność broni palnej, z której skorzystamy tylko w ostateczności, bowiem hałas przyciąga stwory, zaś amunicja jest mocno ograniczona.

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (3 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO