PC Game Pass za darmo – jak otrzymać zaproszenie?

| autor: Krzysiek Kalwasiński | Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu
PC Game Pass za darmo – jak otrzymać zaproszenie?

Microsoft podejmuje nowe kroki w temacie zachęcania do korzystania z najważniejszej usługi Xboxa. Na oficjalnej stronie firmy pojawiła się informacja o tym, że posiadacze Xbox Game Pass Ultimate oraz PC Game Pass mogą zapraszać znajomych do przetestowania abonamentu za darmo.

Zaproszenie do PC Game Pass za darmo

Od 2 maja posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass mogą zaprosić swoich znajomych do sprawdzenia abonamentu „zielonych”.

Osoba zaproszona otrzymuje 14 dni darmowego PC Game Pass.

Każdy, kto posiada abonament Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass, może wysłać maksymalnie pięć zaproszeń. Ważne jest też to, że mogą je otrzymać tylko te osoby, które nie opłacały wcześniej abonamentu. Zaproszenie można wysłać, korzystając z tego linku lub za pomocą odpowiedniego przycisku w aplikacji.

Co oferuje zaproszenie do PC Game Pass?

Abonament gwarantuje dostęp do ekskluzywnych gier Microsoftu (znajdujących się w usłudze od dnia premiery), benefitów płynących z EA Play czy dodatków do najpopularniejszych gier studia Riot Games (League of Legends czy Teamfight Tactics).

Microsoft stara się w ten sposób zachęcić nie tylko do samej usługi, ale także Redfalla – najnowszej gry studia Arkane. To kooperacyjna strzelanka z wampirami w roli głównej, kładąca nacisk na zdobywanie łupów. Gra otrzymała dość niskie oceny, co można sprawdzić w serwisie Metacritic. Szczególnie niepocieszeni są gracze, którzy narzekają na charakterystykę samej gry oraz jej stan techniczny – największe zarzuty kierują w stronę braku obsługi 60 klatek na sekundę.


Najpopularniejsze abonamenty Game Pass w Komputronik.pl:

Może Cię zainteresować:

Komputronik Gaming Google News
Mój pierwszy wybór to wszelkiej maści gry zręcznościowe, ale dobrym RPG (zwłaszcza japońskim) również nie pogardzę. Bawi mnie wszystko poza typowymi grami sportowymi. Filmy również aktywnie zabierają mi czas, podobnie jak muzyka.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (2 głosy)

Czytaj Więcej


Czytaj NANO