Ekipa

Idea marki Komputronik gaming narodziła się w naszych głowach już kilka lat temu. Ponieważ sami jesteśmy nałogowymi graczami, zawsze chcieliśmy zebrać grono osób o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstała idea tworzenia treści interesujących szczególnie fanów gier komputerowych oraz zrzeszenia ich pod jednym szyldem.

Na początku postanowiliśmy rozwinąć własny kanał youtube, na którym mielibyście okazję dowiedzieć się ciekawych rzeczy związanych z komputerami. Prawie 70 tysięcy subskrybcji w niecały rok pokazuje, że „chyba” się nam to udaje. Cieszymy się, że możemy łączyć dobrą zabawę z szerzeniem wiedzy o szeroko pojętym gamingu.

Natalia „Vinio”

Zapalona graczka World of Warcraft oraz Call of Duty. Od niedawna streamerka na platformie Twitch.tv. Natalia będzie testować sprzęt gamingowy, m.in. w formacie „Play On & Ona”, prezentując bardzo ciekawą, kobiecą perspektywę w tej tematyce. Dodatkowo Natalia od sierpnia będzie prowadzić regularne streamy na kanale „Dla Gracza”.

Kanał Vinio na Twitch

Dawid „Wave PC”

Prawdziwy komputerowy weteran, który już od wielu lat doradza, jak składać i wybierać PC. Prowadzi własny kanał na youtube, gdzie dzieli się swoją obszerną wiedzą. Dawid będzie naszym niezawodnym testerem możliwości najbardziej wydajnych maszyn gamingowych, zarówno tych stacjonarnych, jak i mobilnych. Jednocześnie przynajmniej raz w miesiącu Wave przeprowadzi technicznego stream’a, odpowiadającego na technologiczne pytania naszych fanów.

Kanał Wave PC na Youtube

Jakub „Smarte”

Kuba to młody fan gier, który obecnie najbardziej skupia się na tytule Fortnite. W krótkim czasie udało mu się wbić ponad 120 tys. subskrypcji na swoim kanale Youtube. Smarte będzie udzielał się głównie w znanym formacie „Bitwa na Zestawy” oraz zupełnie nowym – „Komputronik Gaming LAB”

Kanał Smarte na Youtube

Zjednoczeni

Zjednoczeni to dwóch braci prowadzących kanał let’s play’owy na platformie youtube. Udało im się zebrać już na nim ponad 90 tys. stałych widzów. Zjednoczeni od sierpnia będą prowadzić regularne streamy na kanale „Dla Gracza”.

Kanał Zjednoczeni na Youtube

Czuga

Czuga to prawdziwy czarodziej. Proste rzeczy codziennego użytku potrafi zmienić w istnie dzieła sztuki, a cały ten proces prezentuje na swoich filmach. W naszej Ekipie będzie popisywał się swoimi umiejętnościami, podejmując nasze wyzwania „customizacji” sprzętu dla graczy.

Kanał Czugi na YT

 

Równie ważnym jest dla nas wspieranie profesjonalnych rozgrywek gier komputerowych. Rozwój e-sportu był i będzie jednym z kluczowych założeń Komputronik Gaming. Staramy się uczestniczyć we wszystkich najważniejszych imprezach gamingowych w kraju i wspierać na wiele sposobów młodych, aspirujących graczy. Wierzymy, że Polska ma olbrzymi potencjał e-sportowy, co potwierdza co roku rosnąca popularność takich eventów jak IEM w Katowicach czy PGA w Poznaniu.

Kluczowe jest jednak to, że markę Komputronik Gaming nie tworzymy jedynie my, ale przede wszystkim Wy. To Wasze liczne komentarze i sugestie pomagają nam wymyślać nowe pomysły na filmy, konkursy czy poradniki. To Wy pomagacie nam tworzyć i rozwijać kolejne projekty pod naszą wspólną marką. Wasze zdanie i potrzeby są dla nas najważniejsze, ponieważ to Wy jesteście kluczowym elementem naszej ekipy.

Zapraszamy na kanał youtube, grupę na facebooku oraz świeżo założonego discorda.